Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 92 от 92
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аби, подкрепям те. Да не говорим пък колко съфорумци изпращат по 3-4 пъти. Светлана получава писма с кофата, това си е нерви. Да не говорим колко лично време се губи да отваряш, да прегледаш и да отговориш на писмата. Може да се помисли да се прикачват одобрените гоблени, а ние ще си гледаме и няма да повтаряме. И аз като Аби - не пиша, за да има спор, а да коментираме за следващата година. Сега играта вече започна и не е редно да сменяме правилата и да отваряме на Светла ровене по ел. писма. Идват най-хубавите празници и нека бъдем позитивни и да даряваме любов и усмивки ♥♥♥
    Да супер идея с качването на заявените гоблени ,,,всеки разглежда галерията и няма да повтаря..ще се вижда кой модел е зает вече и ще се избегне повтарянето,ще се облекчи на организатора работата по този начин също да отговаря кое е заето ...

  2. #92

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, съгласна съм с вас, че трябва да има някаква промяна за бъдещи конкурси. Едва ли ще е възможно да се следи колко човека са искали да се запишат с един и същи гоблен, но може би да няма смяна на модела. Не само да харесваш един гоблен, трябва да си прецениш силите, възможностите и времето преди да се запишеш.
    Да, съгласна съм, да се прикачват снимки на вече избраните гоблени във втория пост след условията на конкурса. Само аз три или четири пъти писах на Светла като си избирах гоблен и накрая не се записах защото ми беше неудобно да я притеснявам повече. Ами тя само с мен ли ще се занимава, сигурна съм, че не съм била само аз.
    Желая приятен и успешен ден на всички. Весели празници
    v_g_g@mail.bg

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •