Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20
  1. #16

    Подразбиране

    Аз нямам претенции кога ще бъде пусната следващата тема за анонимния конкурс. Дори си мисля, че ако е преди национална среща ще натоварим много дамата която го прави. Освен житейските и задължения, ще трябва да следи гласуване за един конкурс и записване и избор на модел за друг.
    Искам и да се обърна към дамите които се припознаят в думите ми. Не използвайте анонимните конкурси за да започнете гоблен който харесвате и да не финиширате. Помислете, че някой друг е искал наистина да участва в конкурса, а не само да го започне.
    v_g_g@mail.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Вили, с нищо не се натоварва водещият конкурса. Само се обявява темата за следващия. Записването почва, след като се открие темата за новия конкурс, а това става по преценка на водещия конкурса и обикновено след нац среща. Предложението на Галя ми хареса - първи етап с кодовата дума само при ушити 2-3 квадратчета от схемата.
    А иначе е улеснение за участващите в конкурса. Някои си поръчват готови комплектовки и трябва време, докато ги получат. Други си търсят схема, материали и каквото се сетите още.Ако се преценят добре всички "ДА" и "НЕ" ще се стигне до най-правилното решение.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #18

    Подразбиране

    Първо да кажа, че в полемики и дискусии няма да влизам, още събирам впечатления, обаче нещо ми вади очите.
    Конкурсите изобщо не са анонимни, лично мнение.
    Към дамите, които се припознаят-моля, гласувайте, защото ви харесва, а не защото е на приятелка. Не за друго, а защото оставя горчив привкус и...каква наслада носи такава награда?
    За това имам предложение- когато се гласува да не се вижда кой за кого. Така може и да събудим нечия съвест
    И още нещо... да отпадне опцията да гласуваш за собствения си гоблен
    Редактирано от Стуто : 20.10.2017 в 19:38.

  4. #19

    Подразбиране

    Вижда се вече спортния дух среди участниците. Смятам, че трябва да го правите за себе си, не за да победите на всяка цена.
    гривни пръстени дамски елеци дамски слънчеви очила
    Редактирано от GabyModa : 18.08.2019 в 13:41.

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от GabyModa Виж мнение
    Вижда се вече спортния дух среди участниците. Смятам, че трябва да го правите за себе си, не за да победите на всяка цена.
    А за вас се вижда че не сте още в кухнята на нещата.....погледнахте ли датите на коментарите - доста отдавна са , а и конкурса отдавна приключи...Хубаво е да се информирате адекватно преди да коментирате.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •