Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #91

    Подразбиране

    Поздравления момичета...Прекрасни подаръци сте сътворили...В тази тема наистина се усеща Коледния дух...Весели празници на всички...

  2. #92

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Имам си подарък - прекрасна коледна изненада от Вили / Силистра /
    Много много благодаря, имам слабост към бискорнютата - а това което пристигна при мен е изключително нежно и красиво.
    Весели коледни и новогодишни празници за теб и цялото ти семейство ! Бъдете здрави и щастливи!
    Ето го и подаръчето ми
    Прикачен файл 182515

    На всички участници в играта пожелавам усмихната и благодатна 2018 година !
    Юра, радвам се, че ти харесва, надявах се да ти хареса. За мен беше удоволствие да го направя. Весели празници, да сте живи и здрави цялото семейство.
    v_g_g@mail.bg

  3. #93

    Smile

    Днес пуснах моето подаръче !!!

  4. #94

    Подразбиране

    Днес си поглеждайте към пощите В събота изпратих

  5. #95

    Подразбиране

    И аз си получих подаръка от другарчето ми Желка Иванова. Благодаря, за прекрасните подаръци и хубавите пожелания!!!

  6. #96

    Подразбиране

    Благодаря на моето другарче, Дияна Карагьозова. Дидка, чудесна си. Прекрасни подаръци си ми сътворила.
    Аз съм гордата притежателка на най-голямата бродирана топка на света. Имам си елхичка, имам си и пурички.
    Имам си и шоколадче , имам си и картичка с много хубави пожелания.Много , много ме зарадва и аз много ти Благодаря!
    Желая ти през Новата 2018 година много, много здраве, лично и семейно щастие. Много Късмет и сбъдване на най-съкровените ти мечти! Бъдете Благословени! Прегръщам те силно и те целувам! Радвам се още повече, че лично се познаваме! Весели Коледни и Новогодишни празници. Ето тук е снимката на подаръците ми!
    http://i-fotki.info/23/4d3d62d65d217...72205.jpg.html


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  7. #97

    Подразбиране

    Честито на всички Щастливци!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  8. #98

    Подразбиране

    Моето другарче, утре да си очаква подаръка! Ще пиша на лични!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  9. #99

    Подразбиране

    Най-сърдечни благодарности на моето другарче tamida Любов Мицева! Имам си картичка с мили пожелания, гоблен който обещавам да ушия, коледно магнитче, звездичка и сладки изкушения. Желая много здраве и щастие на теб и цялото ти семейство! Весела Коледа и щастлива нова година!
    IMG_20171218_175822.jpg
    Аз също изпратих днес след обяд

  10. #100

    Подразбиране

    И аз днес си получих подаръка Много благодарности към Светла Петрова за чудесната изненада, картичката е много оригинална и с чудесно пожелание, а прекрасната шейна вече е на елхата, за да я гледам и да й се радвам. Пожелавам на теб и близките ти светли и благословени празници. Весела Коледа на всички участници в играта и бъдете здрави!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  11. #101

    Подразбиране

    IMG_20171218_190320.jpg Ето,че и Моята изненада пристигна �� Огромно Благодаря на моето другарче keissi , много ме зарадва,табелката е вече на вратата, бонбоните са в ,,добри ръце,,хихи ,а тези теменужки от ленти ..немога никога да ги направя като теб.Весели празници на всички и техните семейства!
    Моето другарче да очаква утре sms от ekont

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    Най-сърдечни благодарности на моето другарче tamida Любов Мицева! Имам си картичка с мили пожелания, гоблен който обещавам да ушия, коледно магнитче, звездичка и сладки изкушения. Желая много здраве и щастие на теб и цялото ти семейство! Весела Коледа и щастлива нова година!
    IMG_20171218_175822.jpg
    Аз също изпратих днес след обяд
    Галя,много се радвам,че успях да те зарадвам! Весела и щастлива Коледа на цялото семейство! Бъдете здрави и щастливи!

  13. #103

    Подразбиране

    Момичета, весели празници на всички! Здраве,щастие и късмет!

  14. #104

    Подразбиране

    Момичета ,заслужаваше си два дена да чакам Еконт да отвори.Имам си прекрасен подарък от Юра!Много ме развълнува с хубавите пожелания от картичката и невероятните бижута ,които е направила специално за мен!Юра ,благодаря ти още веднъж!А сега споделям радостта си с вас! :flowerloveDSC08830.jpgDSC08836.jpgDSC08843.jpgDSC08863.jpgDSC08859.jpg

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Скъпа pepssiе, щастлива съм че съм успяла да те зарадвам и изненадам!
    Желая на всички светли празници и още много изненади!

Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •