Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #106

    Подразбиране

    И при мен пристигна прекрасен подарък. Едно предколедно БЛАГОДАРЯ на моето другарче stavrozova - имам си играчка, която ще украси дома ми, картичка с хубави пожелания и любимите ми бонбони, които няма да бъдат пожалени. подарък.jpg Здраве, щастие, късмет през новата 2018 година на теб и цялото ти семейство. Весела Коледа и Щастлива 2018 година на всички!

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    И при мен пристигна прекрасен подарък. Едно предколедно БЛАГОДАРЯ на моето другарче stavrozova - имам си играчка, която ще украси дома ми, картичка с хубави пожелания и любимите ми бонбони, които няма да бъдат пожалени. подарък.jpg Здраве, щастие, късмет през новата 2018 година на теб и цялото ти семейство. Весела Коледа и Щастлива 2018 година на всички!
    Весели празници и на теб!

  3. #108

    Подразбиране

    И аз си имам страхотен подарък от selma...Благодаря ти миличка за прекрасната изненада...Весели и щастливи празници на теб и твоите близки...

  4. #109

    Подразбиране

    И аз си имам страхотен подарък от Васе! Благодаря ти миличка за прекрасната картичка, за сладките изкушения и не на последно място за Асеновградския мавруд. Да сте живи и здрави - ти и цялото ти семейство, желая ви много щастие късмет и благополучие.....







    Насладете се на най-прекрасния подарък! Весели празници и Наздраве!!!

  5. #110

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    И аз си имам страхотен подарък от Васе! Благодаря ти миличка за прекрасната картичка, за сладките изкушения и не на последно място за Асеновградския мавруд. Да сте живи и здрави - ти и цялото ти семейство, желая ви много щастие късмет и благополучие.....







    Насладете се на най-прекрасния подарък! Весели празници и Наздраве!!!
    Радвам се че ти хареса моят коледен подарък, Вили. Благодаря за пожеланията. Весело посрещане на празниците и наздраве!

  6. #111

    Подразбиране

    И моята изненада пристигна ! Имам си подарък от Пепи от Стара Загора pepsssi . Благодаря мила за красивия и вкусен подарък . Сладко, красатко и соленко И козметичния комплект е страхотен ! Весели празници на теб и твоите близки и любими хора ! Нека Новата година ти донесе много приятни изненади и най - вече здраве ! Ето и подаръка

  7. #112

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Borqnac Виж мнение
    И моята изненада пристигна ! Имам си подарък от Пепи от Стара Загора pepsssi . Благодаря мила за красивия и вкусен подарък . Сладко, красатко и соленко И козметичния комплект е страхотен ! Весели празници на теб и твоите близки и любими хора ! Нека Новата година ти донесе много приятни изненади и най - вече здраве ! Ето и подаръка
    Едно от условията не беше ли нещо гобленарско ? Или аз не видях.....

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Едно от условията не беше ли нещо гобленарско ? Или аз не видях.....
    И ав не виждам.......

  9. #114

    Cool

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    И ав не виждам.......
    Да ама има мезе....

  10. #115

    Подразбиране

    С риск да разваля предпразничното настроение съм доста разочарована от НЕ спазване и нарушаване на правилата в играта посочени точно и отправената ми молба всички да се придържат към тях.Не беше необходимо да се надцакваме и да поставяме изпълнителните в неудобна ситуация.Целта на играта бе да зарадваме някой виртуален приятел с добра дума,хубави пожелания и нещо малко изработено специално за него.Съжалявам, че играта отново се измести в друга посока...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    С риск да разваля предпразничното настроение съм доста разочарована от НЕ спазване и нарушаване на правилата в играта посочени точно и отправената ми молба всички да се придържат към тях.Не беше необходимо да се надцакваме и да поставяме изпълнителните в неудобна ситуация.Целта на играта бе да зарадваме някой виртуален приятел с добра дума,хубави пожелания и нещо малко изработено специално за него.Съжалявам, че играта отново се измести в друга посока...
    Съгласна съм на 100% със Светльона...жалко наистина ....

  12. #117

    Подразбиране

    Дано Борето да не е разочарована. До тук само тя не получи бродерия. И да, Светла е права отново.

  13. #118

    Подразбиране

    Весели Коледни и Новогодишни празници!
    Редактирано от selma696 : 20.12.2017 в 12:32.

  14. #119

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    И аз си имам страхотен подарък от selma...Благодаря ти миличка за прекрасната изненада...Весели и щастливи празници на теб и твоите близки...
    Благодаря, за пожеланията nikaaa и се радвам, че ти е харесал подаръка Весели празници!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се извинявам, Борето няма да е безбродерия. Подготвила съм се и ще я получи в най- скоро време. Весели празници на всички.


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •