Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #76

    Подразбиране

    Галя,радвам се ,че подаръкът ми ти е доставил хубави емоции!!Тази " бродирана бисквитка" ,както аз я наричам е направена специално за теб от моя приятелка!Пожелавам ти весело посрещане на празниците и още много красоти през Новата Година!

  2. #77

    Подразбиране

    Пепи,шер ами,аз няма да я хрускам,ще си я пазя,бисквитката е произведение на изкуството...и е истинска,и ухае на канела!И на теб желая богати трапези и здраве,явно догодина ще чета пак тук!

  3. #78

    Подразбиране

    Честито ви изненади момичета, всички са много хубави!

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    И аз си получих подаръка,разкошен и много му се радвам. От vili val4eva.
    Вили, глагодаря ти много мила за оригиналния и перфектно изработен подарък. Благодаря и за пожеланията. Да сте живи и здрави цялото семейство. Весели празници

    Много се радвам, че подаръка ти е харесал. Весели празници!!!

  5. #80

    Подразбиране

    Аз също си получих подаръчето от Галя.Задържах снимките ,за което се извинявам Разкошни сладости , а за бродерийката ,само адмирации-винаги в новите неща! Знам ,че пътува.Весели празници ,момичета !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #81

    Подразбиране

    Разглеждах, разглеждах темата и така ме хвана коледният дух на играта, че изтичах до Еконт да изпратя и аз
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #82

    Подразбиране

    Днес изпратих. Другарчето ми да чака♥♥♥

  8. #83

    Подразбиране

    Аз снощи пуснах,Другарчето ми да чака след понеделник препоръчано. Весели празници!

  9. #84

    Подразбиране

    и аз си имам подаръче , благодаря ти Lora за прекрасният подарък ,хубавите пожелание и изобилието от вкусотии
    п.п аз вчера изпратих моят и е в офиса на еконт , ако моето другарче чете има време да отиде и си го получи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #85

    Подразбиране

    Много се радвам, че подаръкът Ви е допаднал Весели празници!

  11. #86

    Подразбиране

    Имам си подарък - прекрасна коледна изненада от Вили / Силистра /
    Много много благодаря, имам слабост към бискорнютата - а това което пристигна при мен е изключително нежно и красиво.
    Весели коледни и новогодишни празници за теб и цялото ти семейство ! Бъдете здрави и щастливи!
    Ето го и подаръчето ми
    20171216_172113.jpg

    На всички участници в играта пожелавам усмихната и благодатна 2018 година !

  12. #87

    Подразбиране

    И аз имам подарък от Диана Димитрова! Дианче,благодаря много! И аз имам слабост към бискорнютата
    и получих едно бижу,много е красиво! Много хубава ръчно изработена картичка с хубави пожелания! Благодаря,мила! Весели и щастливи Коледни и Новогодишни празници!

    А моето другарче в понеделник ще получи моето подаръче!))

  13. #88

    Подразбиране

    Радвам се, че моето подаръче пристигна по предназначение. Весели празници!
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  14. #89

    Подразбиране

    Честито,момичета!Много красиви подаръци сте получили!Моят подарък е в еконт ,но днес бях извън града .....и сега трябва да чакам до понеделник,а съм нетърпелива като малко дете!Поне другарчето ми да е спокойно ,че няма някакъв проблем!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    И аз имам подарък от Диана Димитрова! Дианче,благодаря много! И аз имам слабост към бискорнютата
    и получих едно бижу,много е красиво! Много хубава ръчно изработена картичка с хубави пожелания! Благодаря,мила! Весели и щастливи Коледни и Новогодишни празници!

    А моето другарче в понеделник ще получи моето подаръче!))
    За мен беше удоволствие да ти направя подаръка♥♥♥ Весели празници ♥♥♥

Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •