Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 142 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #136

    Подразбиране

    Весели празници , момичета!Играта ни беше страхотна ,благодаря Светле.Бъдете здрави!

  2. #137

    Подразбиране

    Честита Коледа на всички и се извинявам на моето другарче, ако съм причинила неудобство с моето пътуване. Организирала съм колегите в съседния офис и децата ми да го получат, но за съжаление когато говорих с тях в петък следобяд , нямаше получено известие от пощата . Ще помоля да отидат в първия работен ден на място в пощенския клон да проверят и да получат и моят подарък. Очаквам с нетърпение да ми изпратят снимки и да си го видя на живо. Пожелавам на всички здраве и късмет !

  3. #138

    Подразбиране

    Благодаря за страхотната игра �� весели празници на всички

  4. #139

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Milena Krusteva Виж мнение
    Честита Коледа на всички и се извинявам на моето другарче, ако съм причинила неудобство с моето пътуване. Организирала съм колегите в съседния офис и децата ми да го получат, но за съжаление когато говорих с тях в петък следобяд , нямаше получено известие от пощата . Ще помоля да отидат в първия работен ден на място в пощенския клон да проверят и да получат и моят подарък. Очаквам с нетърпение да ми изпратят снимки и да си го видя на живо. Пожелавам на всички здраве и късмет !
    На 18.12 е изпратено.Би трябвало най-късно на 21-ви да е било в Русе
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #140

    Подразбиране

    С БГ пощи никога човек не знае. Пратка от Япония до България с EMS пътува 2 дни, след това от София до Русе - 3 дни. Най-вероятно е получена в Централна поща Русе, но в моя клон 7020 е занесена късно, защото не са ми оставили съобщение , че имам пратка. Проверявах в петък в късния следобед. Дъщеря ми ще иде утре в пощата да разбере какво се е случило.
    Аз изпращах в началото на декември пратка за Украйна и имах разправии с пощата. Отидох в 14,30 ч. и трябваше да чакам повече от 30 мин. служителката да си опише пратки и пари, защото в 15 ч. изпращала пощата и се отчитала. След това ми се скара, че не съм и казала , че е за чужбина и препоръчана и какво щяла скега да прави тези пари. После следих с номера пратката си - от клона в Русе до София пътува 3 дни и това препоръчана пратка. Предполагам нещо подобно се случва и сега, с натовареността по празниците.

  6. #141

    Подразбиране Благодаря на моето другарче Abi 1004 за разкошния подарък !

    Благодаря на моето другарче за подаръка! Разгледах си подробно, макар и по скайп Още веднъж поднасям извинения към Аби, за създадените притеснения! Дъщеря ми днес го е взела от пощата, не са и обяснили защо не са оставили съобщение и кога е пристигнал. Важното е, че подаръкът е вече в моят офис и ме очаква Ще си го видя на живо на Коледа по стар стил, така два пъти ще празнувам
    Благодаря на всички за страхотната игра и пожелавам весело посрещане но Новата година !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    Реклама:
    Милена,
    Весела коледа и щастлива новата 2018г Радвам се че съм те зарадвала дори и толкова далеч от България.
    Наслади се на прекрасната Япония събери впечатления и после ще разкажеш!!
    ハッピーフィーストMilena!
    А на всички останали момичета от играта весело посрещане на новата 2018г

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •