Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #46

    Подразбиране

    Добре де, аз следих за игра, следих...и ще и проследя края.Може ли да съм толкова заблеяна

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Добре де, аз следих за игра, следих...и ще и проследя края.Може ли да съм толкова заблеяна

  3. #48

    Подразбиране

    Искам да питам-като вечно неразбрала-може ли да си пращам вече подаръка другата седмица,защото има вероятност да не съм си тук в посочения период...18-20 декември,та чаааак до Новата година!То майи за получаването е същото...

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Искам да питам-като вечно неразбрала-може ли да си пращам вече подаръка другата седмица,защото има вероятност да не съм си тук в посочения период...18-20 декември,та чаааак до Новата година!То майи за получаването е същото...
    Гале, ако ще отсъстваш и нямаш възможност за по-късна дата - изпращай, но не знам другарчето ти дали е готово
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #50

    Подразбиране

    Много моля другарчето от играта да ми изпрати подаръчето до 19.12, защото след 22.12 няма да работи пощенският клон. Пощенските услуги ще бъдат възобновени след 02.01.2018 г.
    И да кажа - готова съм отдавна и чакам с нетърпение да изпратя ♥♥♥

  6. #51

    Подразбиране

    Аз ще си изпратя подаръка на моето другарче в петък.
    В събота излизаме извън Силистра и ще се приберем на 22.12.
    v_g_g@mail.bg

  7. #52

    Подразбиране

    Може ли и аз да изпратя подаръкът на моето другарче в сряда, защото в четвъртък заминавам извън страната и ще се върна на след Нова година.
    Моето другарче може да не се притеснява, инструктирала съм децата да получат пратката и да ми пратят снимки, а на живо ще си го видя догодина

  8. #53

    Подразбиране

    Явно нямате търпение вече Изпращайте когато можете
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    [QUOTE=Дида;548893]Много моля другарчето от играта да ми изпрати подаръчето до 19.12, защото след 22.12 няма да работи пощенският клон. Пощенските услуги ще бъдат възобновени след 02.01.2018 г.

    Което сигурно ще важи за цялата страна, а не само за Силистра

  11. #56

    Подразбиране

    Точно щях да помоля да изпратя подаръка си утре сутринта , ако разрешите , защото искам да пусна няколко неща наведнъж в Централна поща Пловдив . В нашата поща служителката е изнервила майка ми днес и не ѝ е пуснала другите ми пратки, които помолих да изпрати тя . Виждам , че има и други с такава молба и се успокоих . Моето другарче да не се притеснява, ако няма възможност за по - рано .

  12. #57

    Подразбиране

    [QUOTE=Юра;548900]
    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Много моля другарчето от играта да ми изпрати подаръчето до 19.12, защото след 22.12 няма да работи пощенският клон. Пощенските услуги ще бъдат възобновени след 02.01.2018 г.

    Което сигурно ще важи за цялата страна, а не само за Силистра
    Не не е за всички пощи ,28 и 29 са работни,но според мен най-късно до 20 да се пуснат пратките,за да могат до 22(петък) да се получат

  13. #58

    Подразбиране

    Аз казвам за нашия клон - с. Сокол, обл. Силистра. През седмицата имаме по два или три дена - зависи от отпуската на служителя, болничните му, болните му роднини, и все такива неща. Няма да се разсърдя, ако си получа подаръчето догодина, просто другарчето ми да не притесни. Когато и да го получа - мое ще си е и ще ме зарадва ♥ Моето другарче иска по Еконт, ще му го пусна другата седмица и се надявам Еконт да работят....

  14. #59

    Подразбиране

    Ами сега?Получих много красив подарък от непознатото другарче(но може би познато) pepito_m и не зная дали ще мога да кача снимка...толемият компютър се подновява...Ще пробвам от телефона,но във всеки случай благодаря на Пепито от сърце!Много красив,естетично и тематично подбран и оформен!20171213_160437.jpg

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито,Гале!
    Започна се....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •