Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 142

Тема: КОЛЕДА 2017

  1. #121

    Подразбиране

    И аз днес получих страхотен подарък от galq_iva-Галя Димитрова,благодаря ти мила за всички неща които си направила за мен.
    Желая на теб и цялото ти семейство много здраве и много щастливи мигове.






  2. #122

    Подразбиране

    Моята изненада е пристигнала След работа ще мина през еконт и довечера ще се похваля

  3. #123

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от di_di_b Виж мнение
    И аз днес получих страхотен подарък от galq_iva-Галя Димитрова,благодаря ти мила за всички неща които си направила за мен.
    Желая на теб и цялото ти семейство много здраве и много щастливи мигове.





    Много се радвам, че подаръкът ми ти е хаесал!
    Весела Коледа и щастлива Нова година момичета!
    Редактирано от galq_iva : 21.12.2017 в 20:13.

  4. #124

    Подразбиране


    Извинявам се за закъснението с публикуване на снимка и искрено благодаря на другарчето си Виолета Душкова. Подаръка ми е страхотен, но децата са най-доволни от лакомствата Весела Коледа и щастлива Нова година Виле на теб и цялото ти семейство!

    Аз също изпратих, днес трябва да пристигне

  5. #125

    Подразбиране

    Днес получих страхотно изработена картичка от другарчето си Ставрозова.
    Благодаря ти мила за хубавите пожелания.
    Пожелавам на всички Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!!

    ..::Gobelin World::..

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Днес получих страхотно изработена картичка от другарчето си Ставрозова.
    Благодаря ти мила за хубавите пожелания.
    Пожелавам на всички Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!!

    �� Весели празници!

  7. #127

    Подразбиране

    Ето я моята изненада! Красива, стилна и направена с много любов и старание!
    Благодаря ти мила na7a6a !
    Весели празници ,бъдете здрави и щастливи!
    20171221_200751.jpg
    Редактирано от diana karagiozova : 22.12.2017 в 09:47.

  8. #128

    Подразбиране

    Радвам се , че съм ви зарадвала! Весели и хубави празници за всички ни. Бъдете здрави и пак здрави през настъпващата година !

  9. #129

    Подразбиране

    Да се похваля днес получих и допълнение към моя подарък много красива бродерия ! Със прекрасни пожелания на тефтерче -картичка . Благодаря много Пепи , но честно не беше нужно да се стига до това второ изпращане . В смисъл никъде нищо лошо не написах и не бях разочарована от подаръка . Благодарих и тук и във Фб, и на лични . Просто се разочаровах след това от писанията и упреците на лични , с които ме засипа и които не мисля, че заслужихме аз и още някой . Както и да е . Минало е ! Жива и здрава ! От сърце пожелавам Весели празници на всички ! Нека Новата година ви донесе само положителни емоции и много сбъднати мечти ! Много здраве , топлина и уют в семействата ви ! Ето и бродерията
    Редактирано от Borqnac : 22.12.2017 в 21:05. Причина: не се виждаше снимката

  10. #130

    Подразбиране

    Тарададаааааааааааам И аз се записвам с моята изненада направена от Диана-di_di_b !!!
    Имам си картичка с много мили пожелания ,лакомства и коледни играчки ,които веднага закачих на елхата!!! Мила Диди от сърце ти пожелавам весела Коледа и щастлива нова 2018г. Благодаря за прекрасната изненада ,престилката вече е сложена на бутилка,украсата грее на елхата шоколадите....намаляха значително. Пожелавам на всички момичета в играта топла и щастлива Коледа!!!
    IMG_20171222_192237.jpgIMG_20171222_192329.jpgIMG_20171222_192300.jpgIMG_20171222_204414.jpg

  11. #131

    Подразбиране

    Боби, радвам се, че и ти си имаш вече бродерийка. Извинявам се лично на теб, извинявам се на всички за пречиненото неудобство. Понякога човек воден от лични амциции допуща грешки. Нека сме над нещата.
    Както се пее в песента ,, Да простим и не простимите неща "
    Весели празници.


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  12. #132

    Подразбиране

    Най-после, радвам се че ти харесва.Весела Коледа.

  13. #133

    Подразбиране

    Играта завърши успешно.Само подаръка на Милена я очаква да се завърне от далечна страна.Весели празници на всички и щастлива Нова година!Пожелавам ви повече време за любимото хоби да сте здрави и обичани!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Играта завърши успешно.Само подаръка на Милена я очаква да се завърне от далечна страна.Весели празници на всички и щастлива Нова година!Пожелавам ви повече време за любимото хоби да сте здрави и обичани!
    благодаря ти мила за прекрасната игра...весели празници и на теб и твоите близки...

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Играта завърши успешно.Само подаръка на Милена я очаква да се завърне от далечна страна.Весели празници на всички и щастлива Нова година!Пожелавам ви повече време за любимото хоби да сте здрави и обичани!
    Светле, играта ни беше страхотна!!!! Благодаря ♥♥♥
    Весели празници, момичета ♥♥♥

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •