Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Spring Fairy - Gold Collection Cross Stitch Kit Dimensions

    Здравейте творящи красота Дами!
    Не намерих тема за този гоблен и затова отварям тази.
    Искам да Ви питам някоя от Вас шила ли е Spring Fairy - Gold Collection Cross Stitch Kit Dimensions ? Много ми харесва, но се притеснявам дали ще се справя. Никога не съм шила кръстчета. Търсих инфо за този гоблен от разни сайтове, но не намерих нищо съществено освен, че е с повишена трудност. Аз никога не съм шила гоблени на Dimensions.
    Моля, ако някоя от Вас го е шила да каже сложен ли е много.
    Благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Това намерих като етапи http://gallery.ru/watch?a=MfB-pAty
    А дали ще се справиш, никой не може да ти отговори. Ако спазваш точно инструкциите ще стане. На Дименшъс крайния резултата е хубав.

  3. #3

    Подразбиране

    Няма нищо страшно при Дименшънс,просто трябва да се спазват указанията.Има различни видове бод,шие с различен брой нишки,но ключа е написан много ясно и разбираемо.За твое успокоение за шиенето на кръстчета може да опиташ първо нещо по-малко,за да свикнеш.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Гоблените на Дименшънс са различни, но от моя гледна точка са много интересни за шиене точно заради многото видове бодове, които има в тях. Ще имаш кръстчета, полукръст, 1/4 и т.н. Освен това някъде се шие с 1 нишка, та до 6 Но няма нищо страшно. Следи си инструкцията и всичко ще е наред.
    Преди време някъде тук в този форум някой беше писал, че ако ушиеш енин Дименшънс, няма да искаш да шиеш друго. Ами вярно си е Не че не шия други, но след първия, който опитах, просто се влюбих завинаги
    Така че, давай смело. Има интернет - ще попрочетеш за някой бод ако не ти е ясен и всичко ще е ОК.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •