Показване на 1 до 10 от 10

Hybrid View

  1. #1

    Cool Къде пътувах тази година

    Поогледах се и такава тема не видях
    След гоблените най-много обичам да пътувам, споделете вашите приключения и мечти за такива
    IMAG4174.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    FB_IMG_1513691478953.jpg и аз така много обичам да пътувам (засега само в България,но да се надявам че нещата ще се променят хихи)тази година седемте рилски езера и не само ����

  3. #3

    Подразбиране

    IMAG1253.jpg
    И аз обожавам разходките в природата, обаче много ме е страх от лифта до езерата

  4. #4

    Подразбиране

    IMG_20170909_111033.jpg
    Човекът е човек когато е на път

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    IMG_20170909_111033.jpg
    Човекът е човек когато е на път
    Ехаа, а това къде е?

  6. #6

    Подразбиране

    През последните 2-3 години предпочитаме маршрути в България. Тази година беше Еленския балкан. А това е една от забележителностите - "Даскалоливницата"ELENA 2017 020.jpg

  7. #7

    Подразбиране

    Последното ми пътуване беше до Велинград. За първи път посетих града и района,но няма да е за последен. Страхотна природа,релакс на макс.20171227_152109.jpg

  8. #8

    Подразбиране

    Проектиране и изграждане, както и поддръжка на системи за мълниезащита в Mylniezashtita.eu от висококвалифицирани специалисти от Варна. Изработка на заземителни инсталации, атмосферни и комутационни пренапрежения за всякакви сгради и обекти и открити пространства. Възможности за изграждане на надеждни системи за защита от мълнии, според спецификите на пространството, типа обект и неговата площ.
    Редактирано от SweetSissy : 04.02.2019 в 15:23.

  9. #9

    Подразбиране

    Ние ще попътуваме из Странджа за 4 дни и после рязко вдясно за морето

  10. #10

    Подразбиране

    Никъде не мръднах тази година. Причините мисля, че са ясни

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •