Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 166
  1. #106

    Подразбиране

    Дидка , готова беше служителката за телефона да пише , но другарчето дало адрес , еконт , а тел. няма. Някой от Плевен да провери дали не е получено .

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 6a6ka Виж мнение
    Честита баба Марта на всички. И моята пеперудка долетя днес при мен. Благодаря на vili val4eva за страхотния подарък.
    Страхотна пеперуда♥

  3. #108

    Подразбиране

    Имам, имам, имам
    Душкова, благодаря, изключително красиви, а здравеца...нямам думи IMAG4896.jpg
    IMAG4897.jpg
    IMAG4898.jpg
    IMAG4899.jpg

  4. #109

  5. #110

    Подразбиране

    Танче, розата ти е страхотна ♥

  6. #111

    Подразбиране

    Радвам се , че всичко е пристигнало благополучно. Здравецът може и да си го засадите или да ви стои във вода в стаята.
    Аз също получих Един Сокол е летял през заснежените върхове на Балкана , за да кацне в подножието на Странджа,разтуптя сърцето ми.Благодаря Диде, рекламната торбичка и бележникът в прекрасна обложка ,бродирана , ще си записвам песните и ще си нося нотите за групатя, знаеш, знаеш....Картичката , нямам думи от нейния финес. Страх ме беше да я отворя, за да не я повредя. Майсторка . Благодарна съм за милите ти думи и съм щастлива ,че те познавам. Весел празник , момичета !Снимки малко по - късно, че съм един фотограф....

  7. #112

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Радвам се , че всичко е пристигнало благополучно. Здравецът може и да си го засадите или да ви стои във вода в стаята.
    Аз също получих Един Сокол е летял през заснежените върхове на Балкана , за да кацне в подножието на Странджа,разтуптя сърцето ми.Благодаря Диде, рекламната торбичка и бележникът в прекрасна обложка ,бродирана , ще си записвам песните и ще си нося нотите за групатя, знаеш, знаеш....Картичката , нямам думи от нейния финес. Страх ме беше да я отворя, за да не я повредя. Майсторка . Благодарна съм за милите ти думи и съм щастлива ,че те познавам. Весел празник , момичета !Снимки малко по - късно, че съм един фотограф....
    Душкова, радвам се, че успях да те изненадам с картичката ♥ Като видях схемата и казах - това ще е, нищо друго няма да те изненада......Сглобяването е от Маги Ставрозова, че аз нямам такава голяма заготовка. Весели празници, мила ♥

  8. #113

    Подразбиране

    Получих и аз моето подаръче!! Благодаря на Славка Григорова за прекрасна картичка и много хубави пожелания!! И на теб,мила,много здраве,щастие и любов!!

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    Получих и аз моето подаръче!! Благодаря на Славка Григорова за прекрасна картичка и много хубави пожелания!! И на теб,мила,много здраве,щастие и любов!!
    Прекрасни цветенца! Браво!

  10. #115

    Подразбиране

    Обещаните снимки.Картичката не успях да я снимам отблизо, но отново възхищение за изработването.Снимка и на бродерията от обложката с мартеничката-прекрасна орхидея.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от dushkova : 02.03.2018 в 08:37.

  11. #116

    Подразбиране

    Душкова, нямаме пликове с мехури в Сокол, та затова сложих това чанте, да е прибрано в нещо все пак. Жива и здрава да си ♥

  12. #117

    Подразбиране

    И аз имам мейл от Еконт да очаквам пратка на 28.02, но не съм в Бургас, по рано от събота не мога да го взема....Тръпна от нетърпение

  13. #118

    Подразбиране



    И в тези тунели от сняг - имам и аз пратчица ♥ Дияна Карагьозова е моето другарче. Много ти благодаря, мила, направо грейна стаята ми с картичката ♥ А мартеничката закачих до другите пана на прозореца, все ръчно изработени. Довечера с моя мъж ще се подслаждаме ♥

  14. #119

    Подразбиране

    И при мен дойде баба Марта с подарък, бродерията е прекрасна, бонбоните не останаха . Васе,благодаря ти, че си помислила за малкото ми момиче и за милите пожелания.

    IMG_20180301_133850.jpgIMG_20180301_133901.jpgIMG_20180301_133938.jpg

    Увериха ме, че подаръкът ми ще е днес при другарчето, та постоянно наглеждам темата.Но ....
    Редактирано от sissak : 01.03.2018 в 14:29.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Силве, страхтна картичка! Напиши кой ти е другарче, моля

Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •