Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 166
  1. #61

    Подразбиране

    Добрютрооо, я кой има ток и интернет

  2. #62

    Подразбиране

    За сега имаме, но нямам големи надежди за края на деня......Да с8е надяваме, че и поща ще имаме♥

  3. #63

    Подразбиране

    И аз изпращам днес,момичета бг пощи имат нова безплатна услуга ,при подаване на препоръчана пратка с телефони на получател и подател получавате sms /получателя при постъпване на пратката в неговия клон,а подателя при получаването на пратката.Хубав ден на всички!

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    И аз изпращам днес,момичета бг пощи имат нова безплатна услуга ,при подаване на препоръчана пратка с телефони на получател и подател получавате sms /получателя при постъпване на пратката в неговия клон,а подателя при получаването на пратката.Хубав ден на всички!
    Много полезна информация

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    И аз изпратих.... Другарчето да чака тези дни известие....

  7. #67

    Подразбиране

    Току що изпратих. Днес след обяд ще отпътува за едно много снежно място

  8. #68

  9. #69

    Подразбиране

    И аз изпратих и се надявам да пристигне благополучно....Използвах услугата на БГ пощи за безплатен смс, ще чакам да видя дали работи.

  10. #70

    Подразбиране

    И аз изпратих и ми беше трудно да убедя служителката, че имат смс известяване, връщаше се от отпуска надявам се всичко да е направила както трябва

  11. #71

    Подразбиране

    Мислех утре да изпращам.... обаче не знам колко време ще пътува, та минах през Еконт днес
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    И аз изпратих и ми беше трудно да убедя служителката, че имат смс известяване, връщаше се от отпуска надявам се всичко да е направила както трябва
    Ще видим дали ще имаме смс-и

  13. #73

    Подразбиране

    Получих смс от Еконт Сняг, преспи аз си имам пратка. Довечера като се прибера от работа ще ме чака изненада

  14. #74

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Изпратих вчера още с бг поща...

Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •