Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 166
  1. #136

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    И аз си имам прекрасен подарък от Маги(Ставрозова)

    и картичката в близък план да й се насладите всички на прекрасната изработка
    Честити да са ти Светле

  2. #137

    Подразбиране

    Светле, балонът ти е страхотен ♥ Честито

  3. #138

    Подразбиране

    [QUOTE=sissak;549976]И при мен дойде баба Марта с подарък, бродерията е прекрасна, бонбоните не останаха . Васе,благодаря ти, че си помислила за малкото ми момиче и за милите пожелания.

    Прикачен файл 182977Прикачен файл 182978Прикачен файл 182979


    Еконт удържаха обещанието и подаръка ми към другарчето ми пристигна точно на време. Радвам се Силве, че ти хареса картичката ми, която е моето послание към теб - винаги да получаваш един голям букет цветя от твоята принцеса за всеки празник. Бъдете здрави и весел празник!

  4. #139

    Подразбиране

    Честито ,момичета! Прекрасни бродерии! Весели празници!

  5. #140

    Подразбиране

    Момичета,поздравления за чудесни подаръци!! Весели празници!

  6. #141

    Подразбиране

    току що си получих и аз подаръка и бързам да се похваля -този път моето другарче С.Абазова го познавам не само вертуално но и наяве -благодаря ти мила за страхотният подарък ще е един незабравим спомен от нашето познанство ,много съм впечатлена от игленика толкова е красив и перфектно изработен ,че едва ли ще се реша да го ползвам ,признавам си че не съм правила такава бродерия и не знам дали ще се справя като теб много много ти благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    zhak, толкова красива бродерия.....Честито ♥

  8. #143

    Подразбиране

    Радвам се ,че си харесала скромния ми подарък. За първи път шия хардангер.Ползвай си го със здраве.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #144

    Подразбиране

    И аз да се изфукам.Благодаря ти Светле/Светла Петрова/ за прекрасната картичка и подложка .Винаги когато пия кафето си ще те споменавам .Благодаря и за сладкото изкушение.Макар захарта ми да е в повече пак се почерпих.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  10. #145

    Подразбиране

    Сами, картичката ти е убиец!!!! Честито!!!

  11. #146

    Подразбиране

    Честито, Сами! Със здраве да си ползваш подложката и да ти е "сладко" кафенцето!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #147

    Подразбиране

    И аз вчера след обяд получих смс от Еконт, че имам пратка, но веднага след работа се отправих на едно 5-часово пътуване София-Видин по заледените пътища... От Еконт обещаха да приютят пратката до вторник и дотогава ще съм в приятно очакване
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Радвам се ,че си харесала скромния ми подарък. За първи път шия хардангер.Ползвай си го със здраве.
    справила си се чудесно , а трудно ли е аз все не се решавам да пробвам струва ми се ,че няма да се справя ,още веднъж ти благодаря за прекрасния подарък

  14. #149

    Подразбиране

    Най-накрая и аз достигнах до подаръка, който ме чакаше няколко дена в Еконт.... Много ти благодаря мила Юра за прекрасния подарък. Ето го и него:





    Насладете се и вие на красотите, които е приготвила за мен Юра.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красиви подаръци имате момичета, а аз снощи след работа намерих бележка за малък пакет. Във вторник ще отида до пощата да си го получа.
    v_g_g@mail.bg

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •