Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Екзотични рецепти от Света и у нас

    Здравейте!
    Правя тази тема, в която да споделяме пробвани и не пробвани различни, екзотични и нестандартни рецепти. Фен съм на новата и различна за мен кухня и обичам да експериментирам и мисля, че е добра идея да си имаме такава тема, където да обменяме информация.
    Започвам с една статия с няколко екзотични супи, които искам да пробвам. От изброените пробвах супата с авокадо и лимонената и станаха наистина чудесни
    А вие имате ли любими различни от традиционните ястия?

  2. #2

    Подразбиране

    Вижте каква рецепта за десерт открих, наистина стана чудесна:
    Пълнени смокини.

    Необходими продукти:

    12 пресни смокини
    оцет балсамико
    сол
    100-150 г сирене Горгонзола Долче
    ½ чаша счукани орехи
    Начин на приготвяне:

    Смокините се нарязват по дължина или се разрязват на четири , наподобявайки роза. Сложете ги в тава върху хартия за печене. Поръсете във всеки плод по 2-3 капки от оцета и поръсете малко сол.

    Напълнете смокините със сиренето и орехите. Изпечете в предварително загрята печка на 200 градуса около 5 минути или докато сиренето се разтопи. Преди да сервирате може да полеете с мед.
    Ето от този сайт

  3. #3

    Подразбиране

    Сигурно е много вкусно-смесица от различни вкусове....много обичам. Но къде намери пресните смокини?

  4. #4

    Подразбиране

    Много е вкусно наистина, смокините са от метро. Аз като цяло обожавам смокини и често си взимам. Ако няма метро в твоя град може да видиш от онлайн магазините, като този fruits4Sofia

  5. #5

    Подразбиране

    Едноклетъчното водорасло, носещо редица ползи за организма - спирулина на Bio-Vital.net, вече и в София, предлагано на добри цени. Произведен в Германия, продуктът е без изкуствени добавки и консерванти. Укрепва имунната система и е носител на протеин, като е подходяща при небалансирано хранене. Наличието на витамини и хранителни вещества, прави спирулина ценна за пречистване и обогатяване на целия организъм.
    Редактирано от Mihaela_Sys : 14.05.2019 в 12:27.

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Много обичам да се забавлявам с приятели на пейнтбол! Помага ми да се отърся от стреса и да събера нови сили. Винаги, когато имам възможност не пропускам да си подаря това прекрасно преживяване.
    Редактирано от ivaila88 : 10.12.2019 в 17:59.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •