Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 513

Тема: АВАНТЮРА 7

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana karagiozova Виж мнение
    Готова съм с подбора, отне ми 2 часа ровене, но пък си намерих бяла лавандула
    Адмирации за скоростта

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм за номер 28 - светло бежаво-сив
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  3. #3

    Подразбиране

    Днес намирам темата, утре ще прегледам запасите. А за играта избирам номер 20

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм за №14 - много светло тюркоазен
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Мисля, че все още мога да заявя участието си в тази авантюра. Първоначалната ми идея беше да комплектовам всичко и да си шия паралелно с вас. После реших, че тази невероятна сглобка от цветове, която сътворих днес за 4 часа, не може да остане само за лично ползване и ей ме на прописах , че даже може и да бродирам с вас.
    Иначе относно играта в игра, аз залагам на сьомговите цветове. Да речем № 11

  6. #6

    Подразбиране

    Добре дошла, keri

    Момичета, много се забавлявам с предположенията Ви за първи цвят 😄 - очаквам още няколко записани участника да заявят цвета си и съм готова да изпращам награди 😃

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Добре дошла, keri

    Момичета, много се забавлявам с предположенията Ви за първи цвят  - очаквам още няколко записани участника да заявят цвета си и съм готова да изпращам награди 
    Наистина е голяма забава. Спомням си,когато водех преди няколко години авантюрата е имало моменти,когато сама съм се смяла с глас като луда. Но емоциите тепърва предстоят. В едно клипче,което направих след завършването на играта се опитах поне малко да съхраня част от емоциите. Цитатите в клипчето са взети от обсъждането и коментариите по време на играта. Само какви невероятни предположения правеха момичетата в стремежа си да разгадаят картинката. По - "старите авантюристки" им е познато, но нека новите да видят какво ги очаква.

    https://www.youtube.com/watch?v=TwWYwfyjsII
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Залагам за N17 тъмно тюркоазен.

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! За пръв път участвам в подобна игра, и вече нямам търпение. Моето предположение е N14 много св. тюркоазен

  10. #10

    Подразбиране

    Готова съм с конците,само оранжево-розовата гама ми липсва.Имам толкова много розови,но точно тия не.Чудя се дали да ги заменя.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gramoglas Виж мнение
    Готова съм с конците,само оранжево-розовата гама ми липсва.Имам толкова много розови,но точно тия не.Чудя се дали да ги заменя.
    Предполагам, че ще се получи
    Гамата на пепел от рози сякаш най-пасва, но и Червена боровинка е алтернатива.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Предполагам, че ще се получи
    Гамата на пепел от рози сякаш най-пасва, но и Червена боровинка е алтернатива.
    Благодаря,направих нещо средно между двете гами пък ще видим какво ще излезе накрая.

  13. #13

    Подразбиране

    Етап 1

    Цвят - 9, кръстат бод с 2 нишки
    Стартираме с малко закъснение но пък вече има спечелили от играта - Познай цвета

    Васе, мануела - отгатнахте успешно първия цвят
    https://raspberrylanecrafts.com/blog...ry-floss-names
    Изберете си желаните цветове и ми изпратете адрес на който да ги изпратя
    Редактирано от Michelle : 30.01.2018 в 10:12.

  14. #14

    Подразбиране

    Много авантюристично започна играта за мен - познах първия цвят, с който започва. Браво, момичета, много сте бързи, вече си имате завършен първи етап. Но аз май ще хвана последния влак.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Много авантюристично започна играта за мен - познах първия цвят, с който започва. Браво, момичета, много сте бързи, вече си имате завършен първи етап. Но аз май ще хвана последния влак.
    Васе, моля те хареса си цветовете за награда преди да подхванеш етапчето
    Ето тук можеш да ги разгледаш: https://raspberrylanecrafts.com/blog...ry-floss-names
    Хареса си 5 от тях и заедно с адрес ми ги напиши в съобщение
    Докато си завършиш етапа - ще са пристигнали при теб 😀

Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •