Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 513

Тема: АВАНТЮРА 7

  1. #46

    Подразбиране

    Аз съм за номер 28 - светло бежаво-сив
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  2. #47

    Подразбиране

    Днес намирам темата, утре ще прегледам запасите. А за играта избирам номер 20

  3. #48

    Подразбиране

    Аз съм за №14 - много светло тюркоазен
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте! Мисля, че все още мога да заявя участието си в тази авантюра. Първоначалната ми идея беше да комплектовам всичко и да си шия паралелно с вас. После реших, че тази невероятна сглобка от цветове, която сътворих днес за 4 часа, не може да остане само за лично ползване и ей ме на прописах , че даже може и да бродирам с вас.
    Иначе относно играта в игра, аз залагам на сьомговите цветове. Да речем № 11

  5. #50

    Подразбиране

    Добре дошла, keri

    Момичета, много се забавлявам с предположенията Ви за първи цвят 😄 - очаквам още няколко записани участника да заявят цвета си и съм готова да изпращам награди 😃

  6. #51

    Подразбиране

    Залагам за N17 тъмно тюркоазен.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Добре дошла, keri

    Момичета, много се забавлявам с предположенията Ви за първи цвят  - очаквам още няколко записани участника да заявят цвета си и съм готова да изпращам награди 
    Наистина е голяма забава. Спомням си,когато водех преди няколко години авантюрата е имало моменти,когато сама съм се смяла с глас като луда. Но емоциите тепърва предстоят. В едно клипче,което направих след завършването на играта се опитах поне малко да съхраня част от емоциите. Цитатите в клипчето са взети от обсъждането и коментариите по време на играта. Само какви невероятни предположения правеха момичетата в стремежа си да разгадаят картинката. По - "старите авантюристки" им е познато, но нека новите да видят какво ги очаква.

    https://www.youtube.com/watch?v=TwWYwfyjsII
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! За пръв път участвам в подобна игра, и вече нямам търпение. Моето предположение е N14 много св. тюркоазен

  9. #54

    Подразбиране

    Готова съм с конците,само оранжево-розовата гама ми липсва.Имам толкова много розови,но точно тия не.Чудя се дали да ги заменя.

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gramoglas Виж мнение
    Готова съм с конците,само оранжево-розовата гама ми липсва.Имам толкова много розови,но точно тия не.Чудя се дали да ги заменя.
    Предполагам, че ще се получи
    Гамата на пепел от рози сякаш най-пасва, но и Червена боровинка е алтернатива.

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Предполагам, че ще се получи
    Гамата на пепел от рози сякаш най-пасва, но и Червена боровинка е алтернатива.
    Благодаря,направих нещо средно между двете гами пък ще видим какво ще излезе накрая.

  12. #57

    Подразбиране

    Етап 1

    Цвят - 9, кръстат бод с 2 нишки
    Стартираме с малко закъснение но пък вече има спечелили от играта - Познай цвета

    Васе, мануела - отгатнахте успешно първия цвят
    https://raspberrylanecrafts.com/blog...ry-floss-names
    Изберете си желаните цветове и ми изпратете адрес на който да ги изпратя
    Редактирано от Michelle : 30.01.2018 в 10:12.

  13. #58

    Подразбиране

    Много съм доволна! До сега не съм участвала в авантюра но се оказва че си е тръпка! Радвам се че отгатнах цвета. А наградата ако правелно съм разбрала трябва да си избера един цвят от линка?
    Редактирано от мануела : 29.01.2018 в 17:32.

  14. #59

    Подразбиране

    Честито на позналите! А аз съм готова с първия етап
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Етап №1 /втори опит да кача снимка/

    Lenovo_A1000_IMG_20180129_173311.jpg

Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •