Показване на 1 до 15 от 222

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.
    Аби аз те подкрепям, която и да е игра трябва да доставя на човека удоволствие. Аз затова първия път като исках да пусна черна панама питах дали някой има против. Не бива играта да те отврати от това приятно хоби. Аз да ви призная си седнах на ината да довърша тайната вечеря и 22 каунт ме мъчи и мен и вечер не мога да шия кво да се прави старост нерадост викат хората
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #3

    Подразбиране

    Светле, моделът с минзухарчетата е вече при мен.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •