Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 222

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    За Аби
    за първи път изпитах страхотно удоволствие да шия контур. Аби невероятен избор на моделче. За съжаление ме препънаха френските възли този път, но Аби ще ме прости
    Дака много ти благодаря ...споко сама ще завъртя френските възли...контур да няма другото не ме плаши

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    За Насето
    Благодаря! Става много хубаво.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    IMG_20180529_232928.jpg за Даката
    оле че красотаааа БЛАГОДАРЯ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.
    Аби аз те подкрепям, която и да е игра трябва да доставя на човека удоволствие. Аз затова първия път като исках да пусна черна панама питах дали някой има против. Не бива играта да те отврати от това приятно хоби. Аз да ви призная си седнах на ината да довърша тайната вечеря и 22 каунт ме мъчи и мен и вечер не мога да шия кво да се прави старост нерадост викат хората
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Светле, моделът с минзухарчетата е вече при мен.

  9. #9

    Подразбиране

    Малко много ми дойдоха капризите в играта.Всеки записвайки се си поема риска да бродира дизайни на различен материал - лен,панама... и с различен брой цветове.
    На половината от играта НЕ мога да сменям нищо.Сега Аби да направи графика, така че да няма участници без модел за бродиране, а други с по два.Нямам нерви повече.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Малко много ми дойдоха капризите в играта.Всеки записвайки се си поема риска да бродира дизайни на различен материал - лен,панама... и с различен брой цветове.
    На половината от играта НЕ мога да сменям нищо.Сега Аби да направи графика, така че да няма участници без модел за бродиране, а други с по два.Нямам нерви повече.
    Светльона съгласна съм на 100% че всеки си преценява и за това да ми е за урок да не се записвам там където веднъж съм казала че не мога...но това е друга тема.
    Та за графика Ставрозинка изпраща на Светла и така ме пропускат.
    Допълвам че очаквам малко разбиране от колегите в играта а квалификации от глези се или ултиматуми ще шиеш до край или ще го направиш както трябва няма да търпя. Казвам обстоятелствата при които напускам играта и се извинявам за неудобството!
    Редактирано от abi1004 : 01.06.2018 в 09:43.

  11. #11

    Подразбиране

    Интересуват ме моделите на Юра и Даката на какъв каунт панама са.Моя е на 14-ка.За да видим дали е пречка за Аби каунта
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Интересуват ме моделите на Юра и Даката на какъв каунт панама са.Моя е на 14-ка.За да видим дали е пречка за Аби каунта
    Съжалявам моя е на 18-ка. Трябваше да кажа в началото извинявам се наистина.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз съм с 18 каунт. Съжалявам за неудобството.
    IMAG0747.jpg
    Светле, тази шарена боцка е истинска радост за окото

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Аз съм с 18 каунт. Съжалявам за неудобството.
    IMAG0747.jpg
    Светле, тази шарена боцка е истинска радост за окото
    Танче, благодаря ти.Станала е супер!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Гоблена на Аби е в мен, аз го задържам и в понеделник НЕ пускам към Стуто, а Аби ще пусне към стуто, този който е в нея. Ако в нея е на стуто, тогава ми го пуска на мен, а към стуто да пусне този който праща на мен и проблема е решен няма драма момичета, нека се забавляваме
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •