Страница 9 от 15 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 222
  1. #121

    Подразбиране

    За Светлето - чаената чашка е готова и е прекрасна !
    20180407_151533.jpg

    п.п. Контура горе на клонката е в 1 нишка защото с 2 стоеше като фъкано и не ми хареса...

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    За Светлето - чаената чашка е готова и е прекрасна !
    20180407_151533.jpg

    п.п. Контура горе на клонката е в 1 нишка защото с 2 стоеше като фъкано и не ми хареса...
    Чудничка е! Благодаря
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #123

    Подразбиране

    И мечето за Аби
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #124

    Подразбиране

    Светльона много благодаря!!! Два пъти си отварям снимката ама голям сладурашко !!! Светлеееееееее пак да ти кажа тенкю <3
    Редактирано от abi1004 : 09.04.2018 в 19:31.

  5. #125

    Подразбиране

    Вазата на ДакатаIMAG0620.jpg, която ми навява прекрасен спомен за
    IMAG0339.jpg

  6. #126

    Подразбиране

    За Стуто Прикачен файл 183301
    Пуснах пратката.
    Редактирано от nasysy : 23.04.2018 в 18:15.

  7. #127

    Подразбиране

    Юра, изпратих днес по пощата.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #128

    Подразбиране

    Оле че красивоооо. Имах малки колебания дали няма да стане много сбита, но сега като я виждам ПРЕКРАСНА Е! БЛАГОДАРЯ
    Тъй като днес не съм получил нищо от Юра, ако все още не ми е пратила моделчето, моля да го задържи до събота, защото утре летя за Гърция и преди понеделник не мога да го взема и от Еконт ще вземат да й го върнат.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #129

    Подразбиране

    Светле, получих мечетата.

    Тези работи се казват навреме ,Дака, не минути преди да излетиш....Като ми го върнат ще си платиш разходите.Днес следобед го пратих- обади се в офиса на Еконт да ти го задържат до понеделник.

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Светле, получих мечетата.

    Тези работи се казват навреме ,Дака, не минути преди да излетиш....Като ми го върнат ще си платиш разходите.Днес следобед го пратих- обади се в офиса на Еконт да ти го задържат до понеделник.
    Само предлагам да не е с този тон МОЛЯ! Денят е вторник 24.04, ден за пращане понеделник 23.04, ако умея правилно да чета! Имах огромно желание да го взема в Гърция да го шия, няма да стане явно, иначе благодаря ти за коректността ще си платя, не съм умрял за 4 лева, но е нужна мааалка добрина, аз не съм ти го написал по начина по който си ми отговорила, просто можеше да кажеш "вече съм го пратила", не ми давай акъл какво да направя МОЛЯ, мисля че си имам достатъчно. Вместо ИЗВИНЯВАЙ, получавам назидание!
    Редактирано от flame_froide : 24.04.2018 в 22:36.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #131

    Подразбиране

    IMG_20180424_212014.jpg минзухар и за nasysy
    Днес получих от нея модела на Стуто

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    IMG_20180424_212014.jpg минзухар и за nasysy
    Днес получих от нея модела на Стуто
    Благодаря! Станал е чудесен.

  13. #133

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Само предлагам да не е с този тон МОЛЯ! Денят е вторник 24.04, ден за пращане понеделник 23.04, ако умея правилно да чета! Имах огромно желание да го взема в Гърция да го шия, няма да стане явно, иначе благодаря ти за коректността ще си платя, не съм умрял за 4 лева, но е нужна мааалка добрина, аз не съм ти го написал по начина по който си ми отговорила, просто можеше да кажеш "вече съм го пратила", не ми давай акъл какво да направя МОЛЯ, мисля че си имам достатъчно. Вместо ИЗВИНЯВАЙ, получавам назидание!
    Тази тирада си я запази за себе си....ще се направя че не съм я прочела.
    Когато има причина за нещо си човек се обажда по-рано за да може другия да реагира.
    След като ти имаш претенции да даваш адрес само по Еконт аз пък имам претенции да изпращам когато реша.

  14. #134

    Подразбиране

    Извинявам се за закъснението,но моля моят модел да се шее сдве нишки

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Тази тирада си я запази за себе си....ще се направя че не съм я прочела.
    Когато има причина за нещо си човек се обажда по-рано за да може другия да реагира.
    След като ти имаш претенции да даваш адрес само по Еконт аз пък имам претенции да изпращам когато реша.
    Нямам никакво намерение да влизам в този глупав спор. За мен си била некоректна. Нямам претенции, поискан ми е какъвто и да е адрес дал съм Еконт, защото така съм преценил. Можеше просто да кажеш, че вече си го пуснала нямаше нужда да ме "заплашваш", че трябва да си платя 4 смешни лева. Ако искаш следващия път ми пускай нещата за моя сметка няма да ме събориш, щом чак пък така си закъсала.
    Редактирано от flame_froide : 25.04.2018 в 21:58.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 9 от 15 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •