Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 222
  1. #166

  2. #167

    Подразбиране

    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    IMG_20180529_232928.jpg за Даката
    оле че красотаааа БЛАГОДАРЯ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #169

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета и момчета за съжаление ще се откажа от участие в играта. Ужасно съжалявам че по средата на играта го казвам,но явно съм се надскочила в преценката. 18 каунт ми е много труден вече недовиждам и за мен си е цяло мъчение. За да няма недоразумения моля моя модел при когото е да ми го изпрати за моя сметка.Извинявам се за неудобството,но наистина не виждам добре и не ме радва играта . Извинявам се за неудобството и желая успех на всички.
    Аби аз те подкрепям, която и да е игра трябва да доставя на човека удоволствие. Аз затова първия път като исках да пусна черна панама питах дали някой има против. Не бива играта да те отврати от това приятно хоби. Аз да ви призная си седнах на ината да довърша тайната вечеря и 22 каунт ме мъчи и мен и вечер не мога да шия кво да се прави старост нерадост викат хората
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #170

    Подразбиране

    Малко много ми дойдоха капризите в играта.Всеки записвайки се си поема риска да бродира дизайни на различен материал - лен,панама... и с различен брой цветове.
    На половината от играта НЕ мога да сменям нищо.Сега Аби да направи графика, така че да няма участници без модел за бродиране, а други с по два.Нямам нерви повече.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #171

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Малко много ми дойдоха капризите в играта.Всеки записвайки се си поема риска да бродира дизайни на различен материал - лен,панама... и с различен брой цветове.
    На половината от играта НЕ мога да сменям нищо.Сега Аби да направи графика, така че да няма участници без модел за бродиране, а други с по два.Нямам нерви повече.
    Светльона съгласна съм на 100% че всеки си преценява и за това да ми е за урок да не се записвам там където веднъж съм казала че не мога...но това е друга тема.
    Та за графика Ставрозинка изпраща на Светла и така ме пропускат.
    Допълвам че очаквам малко разбиране от колегите в играта а квалификации от глези се или ултиматуми ще шиеш до край или ще го направиш както трябва няма да търпя. Казвам обстоятелствата при които напускам играта и се извинявам за неудобството!
    Редактирано от abi1004 : 01.06.2018 в 10:43.

  7. #172

    Подразбиране

    Интересуват ме моделите на Юра и Даката на какъв каунт панама са.Моя е на 14-ка.За да видим дали е пречка за Аби каунта
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #173

    Подразбиране

    Моят модел е на 14 каунт / бг или унгарска не си спомням/ панама - едричка и с големи дупки

    Пък и костенурката ми е толкова сладка....

  9. #174

    Подразбиране

    Аз съм с 18 каунт. Съжалявам за неудобството.
    IMAG0747.jpg
    Светле, тази шарена боцка е истинска радост за окото

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Интересуват ме моделите на Юра и Даката на какъв каунт панама са.Моя е на 14-ка.За да видим дали е пречка за Аби каунта
    Съжалявам моя е на 18-ка. Трябваше да кажа в началото извинявам се наистина.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #176

    Подразбиране

    Гоблена на Аби е в мен, аз го задържам и в понеделник НЕ пускам към Стуто, а Аби ще пусне към стуто, този който е в нея. Ако в нея е на стуто, тогава ми го пуска на мен, а към стуто да пусне този който праща на мен и проблема е решен няма драма момичета, нека се забавляваме
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #177

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Гоблена на Аби е в мен, аз го задържам и в понеделник НЕ пускам към Стуто, а Аби ще пусне към стуто, този който е в нея. Ако в нея е на стуто, тогава ми го пуска на мен, а към стуто да пусне този който праща на мен и проблема е решен няма драма момичета, нека се забавляваме
    Нещо отново не е в ред.Така на всеки етап трябва да се прави ново разпределение.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #178

    Подразбиране

    Нека не разваляме въртележката.
    Дака, прати ми гобленчето на Аби, няма проблем да довърша нейната част от моя гоблен

  14. #179

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Аз съм с 18 каунт. Съжалявам за неудобството.
    IMAG0747.jpg
    Светле, тази шарена боцка е истинска радост за окото
    Танче, благодаря ти.Станала е супер!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също предлагам да не я разваляме, Абиии моля те, аз съм насреща!

Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •