Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Кой е този гоблен и каква стойност притежава ?

    Здравейте, разполагам с един гоблен, който случайно намерих на таванското си помещение, но тъй като не съм компетентен по въпроса бих ви помолил да ми помогнете със всякакъв вид информация за него. Единственото което знам със сигурност е размера на гоблена - 173-73 (с включена рамка). Благодаря предварително !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от corosal : 17.05.2018 в 12:58.

  2. #2

    Подразбиране

    Извинявайте, но от снимката не се вижда дали е гоблен или картина. Не съм го виждала нито като картина, нито като гоблен.

  3. #3

    Подразбиране

    Имаше преди много години такива подобни тъкани фабрично китайски гоблени.Досега виси един на стената със изглед от една пропаст.Не съм сигурна дали има някаква стойност или просто емоционален спомен.Ако ви харесва,оставете си го!

  4. #4

    Подразбиране

    Добавил съм две допълнителни снимки, направени от близо. Ще се радвам, ако разполагате с информация относно типа използван шев.

  5. #5

    Подразбиране

    Гоблена наистина е старичък, от порядъка на 50 години. Интересувам се дали си заслужава да го запазя, тъй като заема много място или пък, да бъде продаден на някой, който ще оцени стойността му по - добре от мен.

  6. #6

    Подразбиране

    Това е фабрично тъкан гоблен,няма кой знае каква стойност.Търсете информация в антикварни сайтове.

  7. #7

    Подразбиране

    Може да го предложиш като материал за тапициране на антични мебели,вероятно ще има по-висока стойност

  8. #8

    Подразбиране

    Настаняване на възрастни в старчески дом виж още до София. Здравословна атмосфера и специализирани медицински грижи, добро настроение, достъп до библиотека и честване на всички празници. Чист старопланински въздух, разходки и спокойствие, както и грижа за приема на всикчи необходими лекарства и поддържане на съответния за всеки настанен хранителен режим.
    Редактирано от TishoZZ : 27.02.2019 в 13:11.

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Имам един гоблен, който искам да продам, но нямам представа на каква стойност да го оценя! Моля за мнения!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •