Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 216

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се с една двойна стая икономична за 06.10 + всички екстри за деня + един гост : Станислав Михайлов.
    Искам още една стая единична икономична за 06,10 + всички екстри за vania_ dobreva67 ( член е на форума , майка ми е ) .

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се заедно с един гост за двойна Икономична стая от петък, заедно с две вечери и всички полагащи се екстри - кафе пауза, зала, гала вечеря.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, записвам се и аз в двойна /нереновирана/ стая с петъчна вечеря, с всички екстри.Заедно с na7a6a

  4. #4

    Подразбиране

    Съфорумци , започнах да ви записвам , ако нещо съм сбъркала при записването ме поправете и извинете

  5. #5

    Подразбиране

    Записваме се и ние с Dimcheto за една нощувка за две двойни нереновирани стаи със двама гости и всички останали екстри.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се заедно с един гост за двойна Икономична стая от петък, заедно с две вечери и всички полагащи се екстри - кафе пауза, зала, вечеря
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Записваме се с abazova_s с двама гости, за двойни стаи категория Икономична (нереновирана) от петък, за две нощувки, с всички екстри-кафе пауза,зала,вечери! Хубава вечер!

  8. #8

    Подразбиране

    Добър вечер!Записвам се със selma696 и двама гости,за двойни стаи категория Икономична (нереновирана) от петък с две нощувки и с всички екстри-кафе пауза,зала и вечери.Лека вечер .

  9. #9

    Подразбиране

    Записвам се за всички екстри,2 нощувки в нереновирана стая с nikaaa73
    muchinova_1968@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейтеее! Записвам се с две нощувки с всички екстри с diana karagiozova в двойна нереновирана стая.

  11. #11

    Подразбиране

    Мили русенски перли, запишете ме в списъка на участниците в ХI-тата национална среща
    Настаняване в апартамент от 148 лв. заедно с walentiina, 2 нощувки, вечеря в петък, вечеря в събота, зала, кафе-пауза.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз съм написала че вечерята в петък е свободна - т.е няма да е с вашия куверт. Моля да го коригирате.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз съм написала че вечерята в петък е свободна - т.е няма да е с вашия куверт. Моля да го коригирате.
    Коригирано , благодаря ви

  14. #14

    Подразбиране

    Привет, русенски момичета! Заедно с Michelle се записвам за две нощувки в апартамент /148лв/ с две вечери и всички екстри от началото до края!

  15. #15

    Подразбиране

    Привет русенски момичета! Записвам се за апартамент/148лв/+1гост с две вечери и всички екстри от началото до края за мен и моят гост!

Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •