Страница 5 от 15 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 216
  1. #61

    Подразбиране

    Записваме се и ние megim и desi13
    Две нощувки в двойна стая комфорт /петък и събота/
    Вечеря в петък и всички екстри в събота по две.

  2. #62

    Подразбиране

    Засега без нощувка , но с цялата програма за събота.

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Здравейте !Записвам се за две нощувки в стая Комфорт с две или три легла ,с всички екстри.Все още не съм си уточнила другарчето!
    Здравей за Комфорт има само двойни стаи ,тъкмо за още едно другарче

  4. #64

    Подразбиране

    Valya.mladenova - кафе пауза , зала , вечеря , П вечер , 2 нощувки в конфорт стая с carra25

  5. #65

    Подразбиране

    carra25- кафе пауза , зала , вечеря , П вечер , 2 нощувки в комфорт стая с Valya.mladenova

  6. #66

    Подразбиране

    Здравейте . Да се разбира, че са останали най - евтино 80 лв за нощувка така ли ? Или 100 лв. ако са двама ? Жалко . Малко повечко ми идва към бюджета .

  7. #67

    Подразбиране

    Здравейте русенски момичета.Записвам се в двойна стая комфорт за две нощувки с всички екстри заедно с rossi 369
    Редактирано от nefibov : 13.06.2018 в 09:03.

  8. #68

    Подразбиране

    peteto75-кафе пауза, зала, вечеря, 1 нощувка в двойна стая комфорт заедно с vania_dobreva67, записана под номер 28,тя също ще пише за промяната на стаята

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте! Пиша с молба промяна на стаята , която съм заявила, защото си намерих дружка с която да споделя стая и така да освободя единичната за някой нуждаещ се друг! Надявам се да приемете промяната. Записана съм под номер 28 . Желая да комбинирам нощувката си с peteto75 в двойна стая комфорт . Останалото си е същото. Ако одобрите молбата ми нужно ли е да пратя нов имейл с тази информация ?

  10. #70

    Подразбиране

    2 нощувки, кафе пауза, зала, вечеря , П вечеря, 2 нощувки в единична нереновирана стая

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Записвам се за:
    05.10.18г. - вечеря
    06.10.18г. -кафе пауза, зала,озвучаване,мултимедия и вечеря.

  12. #72

    Подразбиране Димитринка Николова

    Записвам се с един гост. Две нощувки в двойна комфорт. Две вечери в Чевермето. Две вечери на 6-ти. По две кафе-пауза, зала, мултимедия.

  13. #73

    Подразбиране

    Записвам се две нощувки,единично настаняване в стая комфорт две вечери и останалите екстри.

  14. #74

    Подразбиране

    Здравейте момичета и момчета , една хубава новина хотела предостави за нас още 10 броя нереновирани единично настаняване стаи и 24 броя двойно настаняване нереновирани стаи.
    За да е честно с предимство са записалите се за категория Комфорт и имат желанието да я сменят с нереновирана . В момента , в който се изчерпат категория стаи и има записани в повече ще ги уведомим за да изберат следваща категория стая !
    Редактирано от scorpion4eto : 17.06.2018 в 19:16.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля ,ако е възможно да ни бъде сменена стаята от Комфорт в нереновирана заедно съм с nefibov.

Страница 5 от 15 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •