Страница 4 от 15 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 216
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Hrisipisi - ветераните сме на линия.
    Здравей , записана си като номер две , но останалите подробности не са налице . Чакам за да ги впишем благодаря !

  2. #47

    Подразбиране

    Записвам мен Ya-ya и O4ilatata -две нощувки в двойна стая Комфорт+две вечери+зала, кафе паузи и всички ескстри.

  3. #48

    Подразбиране

    Моля да запишете и мен, 2 нощувки с вечери, зала и т.н. Стая Комфорт. Нощувката ще е с Роси Стефанова. Благодаря, успех с подготовката на домакините!

  4. #49

    Подразбиране

    Записвам се с Ирка88 , две нощувки - стая комфорт
    плюс вечери и останалите екстри / кафе паузи , озвучавания ......../

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте! Дъщеря ми - shmatkaaa91 ме е записала за единична икономична стая на 06.10 + всички екстри за нея. Реших и аз да потвърдя написаното , за всеки случай

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania_dobreva67 Виж мнение
    Здравейте! Дъщеря ми - shmatkaaa91 ме е записала за единична икономична стая на 06.10 + всички екстри за нея. Реших и аз да потвърдя написаното , за всеки случай
    Здравей ,записана си под номер 28 .

  7. #52

    Подразбиране

    Моля да поправите записаните 27 и 28 номер - заявили сме само една нощувка на 06.10. 2018 г. + всички екстри за този ден!

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shmatkaaa91 Виж мнение
    Моля да поправите записаните 27 и 28 номер - заявили сме само една нощувка на 06.10. 2018 г. + всички екстри за този ден!
    Благодаря много , корекцията е нанесена

  9. #54

    Подразбиране

    Аз съм написала че вечерята в петък е свободна - т.е няма да е с вашия куверт. Моля да го коригирате.

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз съм написала че вечерята в петък е свободна - т.е няма да е с вашия куверт. Моля да го коригирате.
    Коригирано , благодаря ви

  11. #56

    Подразбиране

    Здравейте момичета , искам да запиша при мен с още едно легло (общо три) в апартамента Комфорт , Николина Цветкова ! И за нея всички екстри от петък до неделя!

  12. #57

    Подразбиране

    Записвам мен Николина Цветкова с кафе пауза ,зала, вечеря , Пeтък вечер, две нощувки в апартамент с rK_tasheva.

  13. #58

    Подразбиране

    Здравейте!Записвам се за две нощувки в стая Комфорт със всички екстри плюс петъчна вечеря абе всичко.Допълнително ще пиша за другарче в стаята

  14. #59

    Подразбиране

    Здравейте !Записвам се за две нощувки в стая Комфорт с две или три легла ,с всички екстри заедно с nefibov!
    Редактирано от rossi369 : 13.06.2018 в 22:27.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се:кафе пауза,зала,вечеря на 5.10.2018г. и вечеря на 6.10.2018г.

Страница 4 от 15 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •