Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 216
  1. #166

  2. #167

    Подразбиране

    Драги гости за националната среща в град Русе,искам да изразя нашият трепет по очакването Ви!Аз съм сравнително от скоро при вас и емоциите са на по високо ниво.Запознаването ми с много от вас ще е ново начало за контактуване по темата гоблени.Всички сме "запалени" и"отнесени" по това кралско хоби и колкото и да си мислим ,че знаем всичко за него, непрекъснато излизат подобрения и новости в които се влюбваме от пръв поглед.За Вас сме подготвили прекрасни изненади и се надяваме престоят Ви тук да е едно незабравимо приключение!Броим не само дните ,но и часовете!!!ОЧАКВАМЕ ВИ С ОТВОРЕНИ ОБЯТИЯ!

  3. #168

  4. #169

  5. #170

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от scorpion4eto Виж мнение
    очакваме виии
    Надявам се да пристигнем за наздравиците !
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #171

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Надявам се да пристигнем за наздравиците !
    И ние

  7. #172

    Подразбиране

    Скъпи гости, останаха броени часове до нашата ежегодна среща, на която имаме честа да сме домакини!
    Очакваме Ви!
    Заедно ще изживеем емоцията от срещата с приятели, ще се насладим на изложбата от гоблени и ще се забавляваме

  8. #173

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Milena Krusteva Виж мнение
    Скъпи гости, останаха броени часове до нашата ежегодна среща, на която имаме честа да сме домакини!
    Очакваме Ви!
    Заедно ще изживеем емоцията от срещата с приятели, ще се насладим на изложбата от гоблени и ще се забавляваме
    Миленче, готови сме ♥

  9. #174

    Подразбиране

    Момичета, тази година за първи път, от как сме започнали тези срещи няма да съм сред вас, но мислено ще съм с вас. За щастие поводът за отсъствието ми е радостен. Пожелавам на всички приятни и незабравими мигове от поредната среща. Века емоциите да бъдат на макс, а аз с нетърпение ще очаквам първите снимки и коментари. Няма да е същото, но все пак е нещо. Не забравяйте отсъстващите и споделете поне част от преживяното.
    Ейййй, ще ми липсвате, обичам ви!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #175

    Подразбиране

    момичета, моето приключение започва след малко... чадър, чанта и аз в 4,55ч. хващаме влака за Русе... идвамеее... пуф-паф, пуф-паф тутутуту...хахаха...

  11. #176

    Подразбиране

    И ....кой както може
    бърза за
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #177

    Подразбиране

    Страхотно , днес започват огромни вълнения

  13. #178

    Подразбиране

    Лек път на всички ,очакваме ви.

  14. #179

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Момичета, тази година за първи път, от как сме започнали тези срещи няма да съм сред вас, но мислено ще съм с вас. За щастие поводът за отсъствието ми е радостен. Пожелавам на всички приятни и незабравими мигове от поредната среща. Века емоциите да бъдат на макс, а аз с нетърпение ще очаквам първите снимки и коментари. Няма да е същото, но все пак е нещо. Не забравяйте отсъстващите и споделете поне част от преживяното.
    Ейййй, ще ми липсвате, обичам ви!
    Ще ни липсвш...

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Дидка, чакаме Ви!

Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •