Страница 6 от 15 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 216
  1. #76

    Подразбиране

    Ако не е късно се записвам в двойна Икономична нереновирана стая от петък - две нощувки, вечеря в петък и всички останали екстри . Другарче за сега нямам . При желание , може някой да се запише при мен и ще сме заедно .

  2. #77

    Подразбиране

    Замяна от комфорт за единична нереновирана две нощувки.

  3. #78

    Подразбиране

    Здравейте , ако е възможно да сменим стаята от Комфорт с нереновирана заедно съм с Valya.mladenova
    Благодаря

  4. #79

    Подразбиране

    Привет, ако не е късно-моля да ми бъде заменена стаята комфорт с нереновирана, отново двойно настаняване, разликата обещавам да я удавим йедене и пийенье

  5. #80

    Подразбиране

    Здравейте! Моля да ми бъде заменена стаята Комфорт с икономична нереновирана,двойно настанявяне с O4ilatata + един гост в единична нереновирана стая.Една вечеря (събота),зала и кафе-паузи за всички.Благодаря!

  6. #81

    Подразбиране

    И аз моля за замяна на стаята от КОМФОРТ - на нереновирана. Имаме 2 нощувки с Rositsa. Благодаря!

  7. #82

    Подразбиране

    Здравейте! и аз бих желала да заменя с нереновирана с другарче Ducky

  8. #83

    Подразбиране

    Момичета моля да запишете мен и Аби в единични нереновирани от петък до неделя с всички екстри, ако все още има. Благодаря
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #84

    Подразбиране

    Корекциите са нанесени , и новозаписаните съм добавила . Проверете и ако съм сбъркала нещо ме поправете , благодаря ви

  10. #85

    Подразбиране

    Да запиша и нашия талисман - Росен Костов Поптомов - гост - две нощувки в единична нереновирана стая с всички екстри -вечери,кафе пауза
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #86

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша,дано не "мине котка път" - кафе пауза , зала , вечеря , П вечер , 2 нощувки в единична нереновирана стая
    rusinova@mail.bg

  12. #87

    Подразбиране

    Записвам се с 2 кафета,2 зали и 2 съботни вечери

  13. #88

    Подразбиране

    Записвам се с RUSINOVA65 в двойна нереновирана стая 2 нощувки с всички екстри: кафе пауза , зала , вечеря , П вечер.

  14. #89

    Подразбиране

    Да, ако може да промените от единична в двойна нереновирана стая с luchkata
    с всички екстри от петък
    rusinova@mail.bg

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Да, ако може да промените от единична в двойна нереновирана стая с luchkata
    с всички екстри от петък
    Още щом се записа с теб коригирах

Страница 6 от 15 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •