Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 216
  1. #181

    Подразбиране

    "Лудетините " пътуват

  2. #182

    Подразбиране

    Времето е слънчево, според синоптика и утре ще е така. Който си забрави или има недостатъчно цигари има в близост до хотела от къде да си закупи, така че идвайте, ние ви очакваме с нетърпение Лек път на всички!

  3. #183

    Подразбиране

    Вече пътувам за Русе❤
    Лек път на всички ви момичета.
    v_g_g@mail.bg

  4. #184

    Подразбиране

    Браво на нетърпеливите!Домакините не сме спали ,за да сме готови и Ви очакваме с топло кафенце!Лек път на всички!

  5. #185

    Подразбиране

    Лек път и добра стига , аз утре рано потеглям, живот и здраве, да съмнем!

  6. #186

    Подразбиране

    DSC_1938.jpg очакване на транспорта.
    Редактирано от maleks : 05.10.2018 в 14:10.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #187

    Подразбиране

    Искам да изкажа искрените си благодарности към организаторите на срещата-за топлото посрещане и оказаното съдействие
    Имах усещането преди година,че прозвището "перли" ще ви пасне идеално, ВИЕ сте истински съкровища!
    Благодаря!

  8. #188

    Подразбиране

    Благодаря на организаторите за хубавите дни в Русе! Не усетихме как минаха два дни....Чудесни сте!!! Всичко беше прекрасно!!! А усмивките не слизаха от лицата Ви ♥ Вече почвате да ми липсвате....
    Благодаря на всички за подаръчетата в чантичката - прекрасни и полезни!
    Лек път на пътуващите и приятна почивка на пристигналите у дома си ♥

  9. #189

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за топото посрещане, за перфектната организация. Наистина, двата дни отлетяха, като миг ..

  10. #190

    Подразбиране

    Скъпи Русенски перли, благодаря ви от сърце за тази среща. Беше незабравимо преживяване
    Тия два дни отлетяха като миг, лично на мен са ми малко и искам да са повече.
    Радвам се, че видях всички вас момичета, с които се виждаме веднъж в годината.
    Желая на всички да сте живи и здрави за да се видим догодина отново
    Редактирано от Vili_SS : 07.10.2018 в 18:00.
    v_g_g@mail.bg

  11. #191

    Подразбиране

    Благодаря ви Русенски момичета и момчета за всичко,което направихте за нас да се чувстваме перфектно,за усмивките и прекрасното настроение,което владееше всички!Заредени с много положителни емоции и малко мъка за бързо отлетяло време с приятели си тръгнахме! и до нови срещи!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #192

    Подразбиране

    Русенски перли, бяхте прекрасни, мили, усмихнати и отзивчиви! Благодаря ви за посрещането и чудесните два дни в компания с приятели!

  13. #193

    Подразбиране

    “Русенски перли” ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за прекрасните дни, които организирахте за нас. Всичко беше на ниво. Жалко е, че така неусетно свърши. Заредени сме с емоции до следващата среща!!!! Обичам ви!

  14. #194

    Подразбиране

    Не мога да отмина и да не БЛАГОДАРЯ и аз на русенските момичета за топлото посрещане и организацията
    Много ми беше приятно да видя много приятели по хоби с които се виждаме само по това време на годината
    Да сме живи и здрави все така да се събираме и традицията да не де прекъсва , емоцията от тези срещи винаги е прекрасна

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Радваме се,че сте останали доволни. Направихме всичко възможно удоволствието от двата дена да ви топли в спомените до другата среща.Лично аз блатодаря за този подарък изненада,който ми поднесоха Плевенските лудетини,които с гордост си носят титлата,и доказаха,че напълно си я заслужават. Много ме забавлявахте а усмивката е още на лицето ми. БЛАГОДАРЯ ВИ!
    (Надявам се,че когато благодарите на момичетата за организацията и аз поне леко влизам в това число.)

    DSC_0991.jpg

Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •