Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 216
  1. #196

    Подразбиране

    Благодарим на всички Ви за положителните отзиви!Удоволствие бе да сме заедно с всички Вас красиви и слънчеви момичета!Донесохте ни големи и прекрасни творби да зарадвате очите ни , затова дори и времето Ви дари с топлина.До нови срещи!

  2. #197

    Подразбиране

    Слънчево време, емоции, смях, танци и прекрасни спомени от отминалата
    среща!
    20181007_193756.jpg
    Магнитчетата ми се увеличават
    Благода от сърце на домакините

  3. #198

    Подразбиране

    Благодаря Ви от името на Русенските перли за милите думи, благодаря за емоциите, усмивките, и прекрасните дни с Вас, нашите гости! За нас беше чест да сме домакини на ХІ-та Национална среща на форума! С нетърпение очакваме срещата с всички Вас догодина в София !

  4. #199

    Подразбиране

    Щастлива съм, че за пореден път присъствах на национална среща! Тези събития наистина зареждат с много положителни емоции да следващата година Благодаря ви, русенски перли, за прекрасната среща, незабравимите мигове и усмивките! До нови срещи на всички! Чакам с нетърпение обявяването на конкурсите

  5. #200

    Подразбиране

    Русенски перли и аз благодаря за топлото посрещане и възможността да се видя с много приятели и да срещна нови!Прегръдки от Видин!

  6. #201

    Подразбиране

    Благодарим за топлите думи !

  7. #202

    Подразбиране

    Преизпълнена с емоции и много весела среща

    Мили русенски перли, благодаря Ви за чудесните преживявания, за перфектната организация, за гостоприемството и за срещата с приятели от близо и далеч

  8. #203

    Подразбиране

    Благодаря от сърце на домакините за прекрасната среща с незабравими емоции и много усмивки!

  9. #204

    Подразбиране

    Страхотна ,дългоочаквана среща ,изпълнена с много емоции ! Хиляди благодарности на ,,Русенските перли'' за топлото посрещане и перфектната организация! Заредена със положителна енергия!С нетърпение очаквам следващата среща с всички в София!

  10. #205

    Подразбиране

    Благодаря на домакините за топлото посрещане.Видях се с приятели,забавлявах ,заредена съм с енергия. До нови срещи!
    muchinova_1968@abv.bg

  11. #206

    Подразбиране

    Прекрасна среща, перфектна организация - браво на русенските момичета ! Много емоции, слънчево настроение и усмивки изпълниха и двата дни. Аз съм малко пристрастна към Русе че много го обичам ноо хубавото си е хубаво.
    До нови срещи догодина по това време

  12. #207

    Подразбиране

    Благодарим Ви за хубавите думи!

  13. #208

    Подразбиране

    Благодаря на Русенските перли, за топлото посрещане, за прекрасната организация и веселото настроение!

  14. #209

    Подразбиране

    Благодарим ви за топлите думи момичета.

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря и аз на домакините за организацията, подаръците и всичко. Жалко за погубената ваша млада съгражданка - да почива в мир

Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •