Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 216
  1. #16

    Подразбиране

    От петък, всичко, което се полага за петък и събота, в стая с Vili_SS. Записвам и двама гости - само за зала и кафе-пауза / за сега/. ♥♥♥

  2. #17

    Подразбиране

    И аз се записвам! този път да не пропусна!) Единична/нереновирана/стая,петъчна вечеря,с всички екстри!

  3. #18

    Подразбиране

    От петък с всички екстри - зала, кафе-пауза, вечери в двойна нереновирана стая с vili val4eva
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #19

    Подразбиране

    От петък с всички екстри - зала, кафе-пауза, вечери в двойна нереновирана стая със Светла Петрова

  5. #20

    Подразбиране

    Запишете и мен - от петък с всички екстри в двойна нереновирана стая с Малекс.

  6. #21

    Подразбиране

    записвам се в двойна икономична (нереновирана) стая за 2 нощувки с muchinova, петъчна и съботна вечери, зала, кафе пауза...

  7. #22

    Подразбиране

    Да се запиша и аз,докато не са свършили евтините стаи, че за другите няма да ми стигне бюджета.
    Двойна икономична стая с две нощувки и всичко останало.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23

    Подразбиране

    записвам се с един гост за двойна икономична (нереновирана) стая за две нощувки с всички останали екстри - петъчна вечеря, кафе пауза, зала, съботна вечеря, всичко за двама.

  9. #24

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се с една двойна стая икономична за 06.10 + всички екстри за деня + един гост : Станислав Михайлов.
    Искам още една стая единична икономична за 06,10 + всички екстри за vania_ dobreva67 ( член е на форума , майка ми е ) .

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се заедно с един гост за двойна Икономична стая от петък, заедно с две вечери и всички полагащи се екстри - кафе пауза, зала, гала вечеря.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nasysy Виж мнение
    Запишете и мен - от петък с всички екстри в двойна нереновирана стая с Малекс.
    Потвърждавам заявката на Насето.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте, записвам се и аз в двойна /нереновирана/ стая с петъчна вечеря, с всички екстри.Заедно с na7a6a

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana karagiozova Виж мнение
    diana karagiozova и ani_karavasileva двойна нереновирана стая с две нощувки, зала, кафе и вечери в събота. Благодаря
    Тоест ще пристигнете в петък , но не искате вечеря тогава ?

  14. #29

    Подразбиране

    Съфорумци , започнах да ви записвам , ако нещо съм сбъркала при записването ме поправете и извинете

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Да се запиша и аз двойна стая за двама с всички екстри
    Здравей , да разбираме ,че ще си имаш гост ? Брой нощувки и вид стая ? Благодаря !

Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •