Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 216
  1. #31

    Подразбиране

    Записваме се и ние с Dimcheto за една нощувка за две двойни нереновирани стаи със двама гости и всички останали екстри.

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се заедно с един гост за двойна Икономична стая от петък, заедно с две вечери и всички полагащи се екстри - кафе пауза, зала, вечеря
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте! Записваме се с abazova_s с двама гости, за двойни стаи категория Икономична (нереновирана) от петък, за две нощувки, с всички екстри-кафе пауза,зала,вечери! Хубава вечер!

  4. #34

    Подразбиране

    Добър вечер!Записвам се със selma696 и двама гости,за двойни стаи категория Икономична (нереновирана) от петък с две нощувки и с всички екстри-кафе пауза,зала и вечери.Лека вечер .

  5. #35

    Подразбиране

    pepito_m и ksenitka в двойна нереновирана стая с 2 нощувки,2 зали ,2 кафе паузи,2 петъчни и две съботни вечери!
    Редактирано от pepito_m : 08.06.2018 в 17:44.

  6. #36

    Подразбиране

    Записвам се и аз +1 гост.Две нощувки в двойна икономична стая,всички екстри и петъчна вечеря по две.

  7. #37

    Подразбиране

    Записвам се за всички екстри,2 нощувки в нереновирана стая с nikaaa73
    muchinova_1968@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Здравейтеее! Записвам се с две нощувки с всички екстри с diana karagiozova в двойна нереновирана стая.

  9. #39

    Подразбиране

    Мили русенски перли, запишете ме в списъка на участниците в ХI-тата национална среща
    Настаняване в апартамент от 148 лв. заедно с walentiina, 2 нощувки, вечеря в петък, вечеря в събота, зала, кафе-пауза.

  10. #40

    Подразбиране

    Привет, русенски момичета! Заедно с Michelle се записвам за две нощувки в апартамент /148лв/ с две вечери и всички екстри от началото до края!

  11. #41

    Подразбиране

    Привет русенски момичета! Записвам се за апартамент/148лв/+1гост с две вечери и всички екстри от началото до края за мен и моят гост!

  12. #42

    Подразбиране

    Момичета и момчета , в момента нереновираните стаи, които хотела е предостъпил за нас са изчерпани . Ако в периода на записване освободят такива и ни предоставят ще ви уведомим. В момента записването с нощувка е само за останалите предоставени стаи !

  13. #43

    Подразбиране

    Двата апартамента на стойност 148лв двойно настаняване са заети , записването за тях приключи.

  14. #44

    Подразбиране

    Записвам се с гост. Една стая от комфортнните/ двойно настаняване / с отделни легла за мен и гостенката ми . С две нощувки / петък и събота/. Кафе, пауза, конфернетна зала и вечеря в събота - пак два броя.
    п.п. вечерята в петък за сега остава свободна

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет,записвам се с един гост екстра
    Моля за две нощувки(5 и 6-и) в стая категория Комфорт, 100 лв двойно настаняване/нощувка. Ще си го водя навсякъде с мен, че много им нямам доверие на дружките, т.е. зала, кафе пауза , мултимедия и вечеря на 5 и 6-и също x2

Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •