Показване на 1 до 15 от 29

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Съжалявам Аби, но не мисля че е редно да замълча. Правилата бяха ясно написани, предполага са и за да се спазват. Ако са препоръчителни, а не задължителни е трябвало да се уточни още в началото. И какво означава "разчистване на сметки"? Аз нямам никакви сметки с когото и да било. Ако ти знаеш нещо повече от мен напиши го тук.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Съжалявам Аби, но не мисля че е редно да замълча. Правилата бяха ясно написани, предполага са и за да се спазват. Ако са препоръчителни, а не задължителни е трябвало да се уточни още в началото. И какво означава "разчистване на сметки"? Аз нямам никакви сметки с когото и да било. Ако ти знаеш нещо повече от мен напиши го тук.
    Бистре, първо да кажа т11 гласи :
    "11. Участниците нямат право да показват етапи в социалните мрежи."
    след това аз не съм участник в конкурса тази точка няма отношение към моите публикации и доколкото знам Светла не е поствала никакви етапи където и да е извън конкурса.
    И накрая казвам и няма да влизам в какъвто и да е спор Намери нещо с което Светла е нарушила правилата а не да ползваш моя публикация за да покажеш нарушение . Мисля че не е редно да се намесва името на Светла в нещо което аз съм качила на моята страница и е трябвало да го пазиш от април месец до сега за да го ползваш като сигнал за нарушение.
    За мен нещата стават ясни. Няма да споря повече по въпроса.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •