Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране Съобщения, относно конкурс " Богатството на примитивите"

    Момичета, наближава времето, в което ще приключи нашият конкурс. Напомням, че на 1. 09. ще бъде направена нова тема, в която всеки участник ще прикачи сам снимката, с която ще се състезава. Ще имате на разположение два дни за прикрепване на снимките, след това започва гласуването. Напомням също, че ще се гласува само за чиста бродерия, без рамка и други художествени добавки към снимката.

  2. #2

    Подразбиране

    Готова съм и очаквам с нетърпение да стане 1.09.Надявам се всички да са готови,големи красоти ни очакват.

  3. #3

    Подразбиране

    Съжалявам, но преди време беше нарушена т. 11. от правилата на конкурса "Участниците нямат право да показват етапи в социалните мрежи."

  4. #4

    Подразбиране

    Бистре,
    ужасно ми е неприятно да използваш моя пост във ФБ за разчистване на спорни отношения с когото и да било. Не ми е приятно да бъда замесвана по този начин.

  5. #5

    Подразбиране

    Съжалявам Аби, но не мисля че е редно да замълча. Правилата бяха ясно написани, предполага са и за да се спазват. Ако са препоръчителни, а не задължителни е трябвало да се уточни още в началото. И какво означава "разчистване на сметки"? Аз нямам никакви сметки с когото и да било. Ако ти знаеш нещо повече от мен напиши го тук.

  6. #6

    Подразбиране

    Изключително неприятна ситуация. Но правилата са за всички и трябва да се спазват. Лично на мен, от видяното и от грубото погазване на правилата от модератори, ми стана адски обидно.

  7. #7

    Подразбиране

    Снимките пак ли през онзи линк ще се прикачват, че нещо не успявам да кача

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Съжалявам, но преди време беше нарушена т. 11. от правилата на конкурса "Участниците нямат право да показват етапи в социалните мрежи."
    За да успокоя духовете си изтрих публикацията.Както е видно от снимката не съм пускала пост в социалните мрежи.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #9

    Подразбиране

    Светле, съжалявам, но гоблен е твоя, не моя или на Аби. Правилата са за спазване!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Съжалявам Аби, но не мисля че е редно да замълча. Правилата бяха ясно написани, предполага са и за да се спазват. Ако са препоръчителни, а не задължителни е трябвало да се уточни още в началото. И какво означава "разчистване на сметки"? Аз нямам никакви сметки с когото и да било. Ако ти знаеш нещо повече от мен напиши го тук.
    Бистре, първо да кажа т11 гласи :
    "11. Участниците нямат право да показват етапи в социалните мрежи."
    след това аз не съм участник в конкурса тази точка няма отношение към моите публикации и доколкото знам Светла не е поствала никакви етапи където и да е извън конкурса.
    И накрая казвам и няма да влизам в какъвто и да е спор Намери нещо с което Светла е нарушила правилата а не да ползваш моя публикация за да покажеш нарушение . Мисля че не е редно да се намесва името на Светла в нещо което аз съм качила на моята страница и е трябвало да го пазиш от април месец до сега за да го ползваш като сигнал за нарушение.
    За мен нещата стават ясни. Няма да споря повече по въпроса.

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, съжалявам за късното включване, пътувах цяла сутрин. Снимката с етапа на Светла беше публикувана в една ранна сутрин от съвсем страничен човек и престоя в пространството около 40 минути. Почти веднага помолих да бъде свалена, както съм правила и при други конкурси, когато участниците са правили това от незнание или недочитане на правилата. Така или иначе виждам, че Светла се е оттеглила, макар че, аз лично смятам, че тя няма никаква вина в случая.
    Моля не съзирайте конспирация, но отново ми се налага да отсъствам за няколко часа и ако има някакви проблеми съм насреща след 18 часа.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    Снимките пак ли през онзи линк ще се прикачват, че нещо не успявам да кача
    Плами, през ifotki прикачваш снимката, като копираш третия линк.

  13. #13

    Подразбиране

    След като не е нарушение, защо изтри снимката си? Аз не споря, не мисля, че има кой знае какъв проблем, че се засегна. Сбъркал, сбъркал, продължаваш напред и това е!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Плами, през ifotki прикачваш снимката, като копираш третия линк.
    Валя ,до сега винаки от ifotki качвах снимки копирайки третия ред и снимките ми бяха нормално големи,но този път е много голяма.Немога да я намаля.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Валя ,до сега винаки от ifotki качвах снимки копирайки третия ред и снимките ми бяха нормално големи,но този път е много голяма.Немога да я намаля.
    Сами, намали резолюцията на твоята снимка, и тогава я качи във фоткито.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •