Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране

    Исках да си оправя поста , не знам какво стана, но изчезна. Както и да е. Исках да кажа, че според мен Светла няма вина, не тя е публикувала снимката.

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте ,момичета ! Аз не виждам снимката на примитива на Rusinova 65.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    Здравейте ,момичета ! Аз не виждам снимката на примитива на Rusinova 65.
    Още на първата страница пост 13 е
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #19

    Подразбиране

    Да написаното го виждам ,но снимка само на този пост не виждам!

  5. #20

    Подразбиране

    [QUOTE=rK_tasheva;551609]Да написаното го виждам ,но снимка само на този пост не вижда
    Райче, да не би проблемът да е при теб, вижда се снимката.

  6. #21

    Подразбиране

    И от телефона и от лаптопа не я виждам !

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    И от телефона и от лаптопа не я виждам !
    Няколко пъти проверявах, там е снимката. Писах на Манка, но нека и други да пишат, ако не я виждат също, ще търсим, къде е проблемът.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Изключително неприятна ситуация. Но правилата са за всички и трябва да се спазват. Лично на мен, от видяното и от грубото погазване на правилата от модератори, ми стана адски обидно.
    Ама много сте тънкообидни бе. Много се възхищавам на наговорени коментари. Като толкова много се обидихте защо от април месец 5 месеца таяхте тая "неистова и непрежалима обида", а не подадохте сигнал веднага. Това да се запази едно съобщение 5 месеца с цел да се направи една интрига си е направо достойно за Гинес. Аз пък не мога да си представя такава дребнавост.
    Аз пък съм обиден, че всяко обръщение във форума е МОМИЧЕТА това, момичета онова, къде да се оплача и на кой да се обидя за дискриминацията?
    Редактирано от flame_froide : 06.09.2018 в 21:02.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rK_tasheva Виж мнение
    И от телефона и от лаптопа не я виждам !
    Аз я виждам и от двете места снимката на Русинова,явно проблема е при теб Райче!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ама много сте тънкообидни бе. Много се възхищавам на наговорени коментари. Като толкова много се обидихте защо от април месец 5 месеца таяхте тая "неистова и непрежалима обида", а не подадохте сигнал веднага. Това да се запази едно съобщение 5 месеца с цел да се направи една интрига си е направо достойно за Гинес. Аз пък не мога да си представя такава дребнавост.
    Аз пък съм обиден, че всяко обръщение във форума е МОМИЧЕТА това, момичета онова, къде да се оплача и на кой да се обидя за дискриминацията?
    Момчетаааа,айде да не се обидиш да спрем с коментариите с показаната снимка,няма смисъл вече.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Момчетаааа,айде да не се обидиш да спрем с коментариите с показаната снимка,няма смисъл вече.
    Съгласен съм! Нека не опорочаваме красивата идея, но ако аз бях на мястото на Светла нямаше да си махна гоблена! А тебе си те обичам нали знаеш
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Съгласен съм! Нека не опорочаваме красивата идея, но ако аз бях на мястото на Светла нямаше да си махна гоблена! А тебе си те обичам нали знаеш
    Е,за това иде реч,разбра ме от първия път...да не разваляме играта,то ако всеки почне да разпъва локуми,края не ще му видим!
    И аз те айловю,но според мен Светла постъпи правилно,няма значение че тя не е показала гоблена,друг го е направил,и тва си е факт.Заключвам си "устата"- пръстите,и спирам ......До скоро,може би в Русе!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    .....До скоро,може би в Русе!
    Няма МОЖЕ БИ там сме на дансинга
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Снимката се вижда да и от компютър и от мобилен телефон.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •