Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    Аз за анонимния съм ОК, за другия - ако ме грабне нещо ще се включа
    Редактирано от o4ilatata : 29.08.2018 в 18:11.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от o4ilatata Виж мнение
    За анонимния съм ОК, но за явния - не ни ограничавайте Дайте тема женски образи, без дадени творци, та да си избера и аз нещо, че на пръв поглед от тези дизайнери нищо не ми ме грабна, т.е. ме присърбяват ръцете да го започна... Ама ще разгледам по-обстойно, дано ме грабне нещо
    Новата игра има по- тесни рамки и набляга на романтично- приказната стилистика на изброените дизайнери, защото само преди две години имаше конкурс с тема "Женски образи".

  3. #18

    Подразбиране

    Браво момичета и двете теми са супер. Започвам да избирам модели.

  4. #19

    Подразбиране

    Браво за конкурсите, в единия със сигурност ще се включа.

  5. #20

    Подразбиране

    Опс, имам готов комплект зе единия конкурс .....Там съм ♥

  6. #21

    Подразбиране

    И аз имам готов комплект, по картина на художник, вече чакам с нетърпение.
    Ще се моля някой да не ме изпревари.
    v_g_g@mail.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Момичета,само по един готов комплект ли имате? Аз имам поне 10, а си харесвам все по-нови за комплектоване
    rusinova@mail.bg

  8. #23

    Подразбиране

    За картините и аз май ще се включа. На последък гледам една,която ми се иска да ушия. Лошото е,че имам още една, която изчаква и ми е много на сърце. Та избора между двете ще е труден. Може би ще избера по лесната но има време.

  9. #24

    Подразбиране

    За всички онези от вас, които дълбоко в своите запаси са запазили една покривка, каре или дори по-миниатюрно ковьорче, за което все не остава време да бъде направено, АЗ и Abi ще направим конкурс за ушиване на покривка, каре, ковьорче. Конкурса ще бъде обявен и ще започне след националката, а регламента ще научите тогава, за да има и малка загадка
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    За всички онези от вас, които дълбоко в своите запаси са запазили една покривка, каре или дори по-миниатюрно ковьорче, за което все не остава време да бъде направено, АЗ и Abi ще направим конкурс за ушиване на покривка, каре, ковьорче. Конкурса ще бъде обявен и ще започне след националката, а регламента ще научите тогава, за да има и малка загадка
    Браво! Чудесна тема, а и ще ни е много шарено в следващата година.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    За всички онези от вас, които дълбоко в своите запаси са запазили една покривка, каре или дори по-миниатюрно ковьорче, за което все не остава време да бъде направено, АЗ и Abi ще направим конкурс за ушиване на покривка, каре, ковьорче. Конкурса ще бъде обявен и ще започне след националката, а регламента ще научите тогава, за да има и малка загадка
    Опс, интересно........

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    За всички онези от вас, които дълбоко в своите запаси са запазили една покривка, каре или дори по-миниатюрно ковьорче, за което все не остава време да бъде направено, АЗ и Abi ще направим конкурс за ушиване на покривка, каре, ковьорче. Конкурса ще бъде обявен и ще започне след националката, а регламента ще научите тогава, за да има и малка загадка
    А сега де....как да откажа...Сега и модел да търся.Отново потъвам в дълбок размисъл
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    И трите конкурса ми харесват, и за трите съм подготвена дори и другата седмица да стартират. Трябва да хвърлям чоп от какво да се откажа
    v_g_g@mail.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Харесва ми и този с покривките ! Очаквам да видя каква ще е изненадата!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •