Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
То, че ще съм и тук е ясно....,нали е игра,но имам въпросче как да покажа(и не само аз) модел като ще е сборна формация, а не готов модел?Да покажем отделни елементи или трябва да си изготвим сами макет?
Моля,организаторите да ми отговорят,за да се подготвя
Здравейте и от мен, аз също ще се включа в играта. Имам една прекрасна покривка подарък от един прекрасен човек по повод на една благотворителна игра (Вале благодаря ти, ако не помниш че този човек си ти). Та по казуса на Светлето - достатъчно е да покажеш някакъв макет макар и не цялостен, за да добият участниците представа какво ще се случва и какво да очакват.
Гласуването накрая ще е върху цялостната разработка, така че двусмислия няма да има ще се оценяват готови красоти, като участниците ще имат възможност да изберат както по модели, така и по успешно съчетаване на няколко орнамента. И тъй като записване ще е възможно до последния момент е ясно, че ще може да се добавят елементи и орнаменти докрай. Моята покривка е доста голяма например та няма да стане с един модел, а ще е комбинация от няколко неща, надявам се успешно съчетани и да се получи нещо красиво.