Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 87
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Въй,тази година само ме подвеждате да шия,кой ще гледа внучето тцтц отиде тя..!
    Да вадя ли кашоните утре,имам "отлежали"красоти,с удоволствие бих се включила,ама усещам ,че може и да се изложа.
    Манчице, дай внучето насам - ще помагаме♥

  2. #17

    Подразбиране

    И сега едно въпросче към организаторите: имам една покривчица квадратна, с едни прекрасни макове, подарена ми от прекрасни хора, но мъничко започната..........Мога да снимам и да покажа колко е започната. Дали ще ме включите с нея?

  3. #18

    Подразбиране

    Разбира се че може ,както беше анонсирал Даката преди ,време е да изровите покривките от скриновете и да им дадете шанс

  4. #19

    Подразбиране

    Не мога да се въздържа,записвам се с покривка
    muchinova_1968@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    И аз ще се включа,но имам въпрос.Българска бродерия на покривка или тишлайфер,или може и с друго оформление?

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Разбира се че може ,както беше анонсирал Даката преди ,време е да изровите покривките от скриновете и да им дадете шанс
    Благодаря! Щом я изровя - ще направя снимка. ♥♥3

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gal4eto71 Виж мнение
    И аз ще се включа,но имам въпрос.Българска бродерия на покривка или тишлайфер,или може и с друго оформление?
    gal4eto71 Избирате една категория от посочените и се включвате.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    gal4eto71 Избирате една категория от посочените и се включвате.
    Да разбираме, че българска бродерия може да е на всичко - дреха, чанта, покривка, пано?

  9. #24

    Подразбиране

    Същият въпрос...а на блуза?Българска бродерия...

  10. #25

    Подразбиране

    Мили дами и надявам се кавалери, ако се появят, мисля, че конкурса е много добре описан в началото покривка, каре (парче панама или покривка) с българска бродерия всички сме виждали такива или тишлайфер. Предлагам да се въздържим от гащи, чорапи, ризи и всякакъв род облекла, все пак не сме магазин за народни носии а правим конкурс за бродерия. Усмихнат ден
    Редактирано от flame_froide : 16.10.2018 в 14:34.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Избрах си този модел на Maia да оформя като тишлайфер!Това са материалите,готов комплект е ,добавих само подходящ размер панама,дано да ми стигнат конците да ушия модела в двата края на тишлайфера!DSC09448.jpg

  13. #28

    Подразбиране

    ,
    Постаяям началото. Дано да успея навреме.
    muchinova_1968@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от muchinova Виж мнение
    ,
    Постаяям началото. Дано да успея навреме.
    Успех!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

    Първото ъгълче. Размерът 2,20. Голямо обикаляне ще падне
    Редактирано от muchinova : 20.12.2018 в 15:13.
    muchinova_1968@abv.bg

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •