Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 87
  1. #1

    Smile КРАСОТА В ТРИ ЧАСТИ -КОНКУРС ПОКРИВКА,ТИШЛАЙФЕР,БЪЛГАРСКА БРОДЕРИЯ

    Здравейте приятели, аз и Даката ви каним ,да се присъедините към нашия конкурс „ красота в три части” Играта ще се проведе в три раздела, покривка ,тишлайфер, българска шевица.Наградите ще са осигурени от групата Гобленарски битак-ФБ.
    РЕГЛАМЕНТ НА ИГРАТА:
    1. Записването може да става през целя период на играта до последния обявен срок за приключване –31.8.2019г /изписвате в кой раздел -покривка,тишлайфер ,българска бродерия/
    2. Желаем да се покаже подготвените материали+снимка на избрания модел и един етап./два или повече ще е радост да наблюдаваме създаването на поредната красота/
    3. Не се допускат повтаряне на модели.
    4. Всеки участник сам качва модела с който се записва и сам качва етап от модела.
    5. Старт на играта се дава на 1.12.2018 и край на играта 31.8.2019г
    6. Гласуването ще се проведе във форума в три раздела: покривка,тишлайфер, българска бродерия./всякеки раздел ще излъчи победител/
    7. Гласуване 1.9.2019г.-15.9.2019г

    Пожелаваме на всички успех и леки бодчета
    Редактирано от abi1004 : 11.10.2018 в 22:49.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Въй,тази година само ме подвеждате да шия,кой ще гледа внучето тцтц отиде тя..!
    Да вадя ли кашоните утре,имам "отлежали"красоти,с удоволствие бих се включила,ама усещам ,че може и да се изложа.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    received_1954932141252356.jpeg Хайде и тук да се запиша! Покривка на Eva Rosenstand 200/140 см.Лагуна 25 каунт цвят Ванил 60357809_2471851339705155_6805444593262264320_n.jpg
    Редактирано от rK_tasheva : 18.05.2019 в 18:16.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз няма да пропусна, но малко по-късно ще покажа модел

  6. #6

    Подразбиране

    Записвам се с българска шевица, по-късно ще кача снимка.

  7. #7

    Подразбиране

    То, че ще съм и тук е ясно....,нали е игра,но имам въпросче как да покажа(и не само аз) модел като ще е сборна формация, а не готов модел?Да покажем отделни елементи или трябва да си изготвим сами макет?
    Моля,организаторите да ми отговорят,за да се подготвя
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    То, че ще съм и тук е ясно....,нали е игра,но имам въпросче как да покажа(и не само аз) модел като ще е сборна формация, а не готов модел?Да покажем отделни елементи или трябва да си изготвим сами макет?
    Моля,организаторите да ми отговорят,за да се подготвя
    Здравейте и от мен, аз също ще се включа в играта. Имам една прекрасна покривка подарък от един прекрасен човек по повод на една благотворителна игра (Вале благодаря ти, ако не помниш че този човек си ти). Та по казуса на Светлето - достатъчно е да покажеш някакъв макет макар и не цялостен, за да добият участниците представа какво ще се случва и какво да очакват.
    Гласуването накрая ще е върху цялостната разработка, така че двусмислия няма да има ще се оценяват готови красоти, като участниците ще имат възможност да изберат както по модели, така и по успешно съчетаване на няколко орнамента. И тъй като записване ще е възможно до последния момент е ясно, че ще може да се добавят елементи и орнаменти докрай. Моята покривка е доста голяма например та няма да стане с един модел, а ще е комбинация от няколко неща, надявам се успешно съчетани и да се получи нещо красиво.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #9

    Подразбиране

    Това са част от елементите.Ще бъде покривка.Материалите по-късно /когато му дойде времето/
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    То, че ще съм и тук е ясно....,нали е игра,но имам въпросче как да покажа(и не само аз) модел като ще е сборна формация, а не готов модел?Да покажем отделни елементи или трябва да си изготвим сами макет?
    Моля,организаторите да ми отговорят,за да се подготвя
    И аз това щях да питам, но вече е питано и отговорено, благодаря

  12. #12

    Подразбиране

    20994369_10214449134566470_5873759737237261779_n.jpg
    Записвам се за участие в конкуса с покривка.Това ще е елемент от покривката, която ще е с размери 200/140 см.материалите ще кача на по- късен етап.

  13. #13

    Подразбиране

    И аз имам въпросче.Харесала съм си модел - покривка за елха-тъй наречените "полички"!Та въпросчето ми е ,вписва ли се това ми желание в раздел покривки или да търся друг модел?

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepito_m Виж мнение
    И аз имам въпросче.Харесала съм си модел - покривка за елха-тъй наречените "полички"!Та въпросчето ми е ,вписва ли се това ми желание в раздел покривки или да търся друг модел?
    Съжалявам според нас не се вписва в тематиката на конкурса....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ок,Аби!Ще се огледам за подходящ модел!

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •