Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 87
  1. #61

  2. #62

    Подразбиране

    Здравейте! Края на конкурса вече се вижда,а не видях в регламента как ще представяме готовите работи.Моля организаторите да уточняттази точка от регламента.

  3. #63

    Подразбиране

    Всички финиширали моля да качат тук снимка в отделен пост,като напишат в кой раздел е . / покривка,тишлайфер, българска бродерия/. Снимките да са аранжирани така както на вас ви харесва важното е да се види красотата на вашето произведение.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Всички финиширали моля да качат тук снимка в отделен пост,като напишат в кой раздел е . / покривка,тишлайфер, българска бродерия/. Снимките да са аранжирани така както на вас ви харесва важното е да се види красотата на вашето произведение.
    Очакваме да видим всички изработени красоти с нетърпение
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #65

    Подразбиране

    Софийска шевица,раздел Българска бродерия.
    69084559_2930971970263208_7221880795466563584_o.jpg

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    [IMG][/IMG]
    Самоковска шевица
    Раздел българска бродерия

  8. #68

    Thumbs up ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ОТНОСНО КОНКУРСА

    Скъпи приятели,
    приключи и конкурса в три части -ПОКРИВКА,ТИШЛАЙФЕР,БЪЛГАРСКА БРОДЕРИЯ
    Искаме да изкажем специалните си благодарности аз-abi1004 и Даката-flame_froide на Mynki
    , rK_tasheva, Milena Krusteva, затова ,че уважиха ,записаха се и завършиха нашия конкурс.
    Поради това,че финиширалите участници са трима ,а ние бяхме предвидили и в трите раздела да излъчим по един победител решихме да наградим и тримата . За нас и трите красоти заслужават награда !!!
    Моля Mynki, rK_tasheva, Milena Krusteva, на лични да си напишат адресите за да можем да изпратим нашите награди.
    Честито и благодарим за участието.


  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    Мили момичета направените от вас красоти заслужават и моя поклон ПРЕКРАСНИ СА! Очакваме вашите адреси на лични съобщения, както е написала и Аби, за да получите своите награди.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #71

    Подразбиране

    Благодаря за наградата!

  12. #72

    Подразбиране

    Благодаря много за наградата,но ми е тъжно,че само три завършихме.🤔

  13. #73

    Подразбиране

    Благодаря за наградата!

  14. #74

    Подразбиране

    rK_tashevaр Моля да ми изпратите на лични адрес за наградата.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    rK_tashevaр Моля да ми изпратите на лични адрес за наградата.
    Изпратих вчера на месинджер !

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •