Показване на 1 до 15 от 156

Тема: Коледа 2018

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    [QUOTE=Светла Петрова;552998]И аз съм щастлива днес.Благодаря на Mynki за прекрасната ръкавичка,милите пожелания и сладките изкушения.Имам си и заготовки за коледни играчки.

    Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве и щастие.Весели празници и ползотворна Нова година![

    Благодаря Светле!Радвам се,че ти харесва изненадата.Много се притеснявах за Дядо Мраз да не пристигне на парченца,но виждам,че е оцелял. Весели празници!

  2. #2

    Подразбиране

    Ето пристигна и при мен на този хубав празник Игнажден и първия ми подарък за Коледа от Селма(selma696). Благодаря ти мила, за прекрасните играчки - имам си една хубава голяма топка, едно мъничко кубче, чорапче, очарователна картичка и много сладки изкушения, а мислих си да съм на диета, няма как. Насладете се всички на тези прекрасности Пожелавам на теб и цялото ти семейство здраве, щастие и много любов през идните дни!!!
    Редактирано от Васе : 20.12.2018 в 20:04.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Ето пристигна и при мен на този хубав празник Игнажден и първия ми подарък за Коледа от Селма(selma696). Благодаря ти мила, за прекрасните играчки - имам си една хубава голяма топка, едно мъничко кубче, чорапче, очарователна картичка и много сладки изкушения, а мислих си да съм на диета, няма как. Насладете се всички на тези прекрасности Пожелавам на теб и цялото ти семейство здраве, щастие и много любов през идните дни!!!
    Честита Коледа! Радвам се, че ти е харесал подаръка! Весело посрещане на 2019г.!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •