Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 156

Тема: Коледа 2018

  1. #121

    Подразбиране

    Дидке, радвам се, че ти харесват моите дребуси. Желая на теб и твоето семейство весели празници ♥

  2. #122

    Подразбиране

    И аз да се похваля, и аз си получих подаръка от Стоянка Симеонова - Стуто.
    Мила, много красиви неща, благодаря сърдечно
    Като започна от кутията която е много красива, топката която е много голяма до всичко останало.
    Днес след обяд съм много щастлива. Снимах топката и от двете страни, защото и от зад е много красива.
    Весели празници на теб и семейството ти

    v_g_g@mail.bg

  3. #123

    Подразбиране

    И аз си имам подарък!!! Благодаря на desito за чудесната играчка, която вече краси елхата ми, както за бонбоните и картичката с милите пижелания. Много здраве и щастие и на теб и семейството ти Деси. И да не забравя да кача и снимки. Насладете се и вие на красотата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #124

    Подразбиране

    Вили, радвам се, че успях да те зарадвам! Весели Коледни празници и много здраве и берекет през Новата година на теб и твоето семейство! Весели празници и на момичетата от форума, щастлива съм, че съм част от тазгодишната коледна размяна :-)

  5. #125

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    И аз да се похваля, и аз си получих подаръка от Стоянка Симеонова - Стуто.
    Мила, много красиви неща, благодаря сърдечно
    Като започна от кутията която е много красива, топката която е много голяма до всичко останало.
    Днес след обяд съм много щастлива. Снимах топката и от двете страни, защото и от зад е много красива.
    Весели празници на теб и семейството ти

    Вили, хубаво ми е да знам, че съм те зарадвала

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desito Виж мнение
    Вили, радвам се, че успях да те зарадвам! Весели Коледни празници и много здраве и берекет през Новата година на теб и твоето семейство! Весели празници и на момичетата от форума, щастлива съм, че съм част от тазгодишната коледна размяна :-)
    Още веднъж искрено ти благодаря, зарадва ме супер много! Весели празници още веднъж!

  7. #127

    Подразбиране

    И при мен дойде Дядо Коледа.Благодаря Юра за страхотния подарък!Паното с еленчето е много нежно.А какво закачливо прасенце си имам! Благодаря за хубавите пожелания.Шоколадчетата ще си ги хапнем сладко,сладко.Пожелавам на теб и цялото семейство Весели празници!48398327_2473817782645298_1749723810434646016_n.jpg 48416425_2473817692645307_7273222585414844416_n.jpg 48396888_2473817609311982_3927079368295186432_n.jpg
    Днес изпратих подаръка за моето другарче.Утре на Игнажден ще го получи.
    Редактирано от Mynki : 19.12.2018 в 18:14.

  8. #128

    Подразбиране

    Дарина, радвам се че ти са допаднали моите коледни хрумки. Весели празници и нека годината на прасето премине успешно и благополучно за теб и семейството ти !

  9. #129

    Подразбиране

    и у нас дойде Дядо Коледа,от Галя Димитрова galq_iva'
    Галя благодаря ти за всички прекрасни неща които си ми и изпратила.
    Гобленчето е невероятно красиво.Много ти БЛАГОДАРЯ.

    ЖЕЛАЯ ТИ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.








  10. #130

    Подразбиране

    Милена Кръстева(Milena Krusteva), радвам се че подаръчетата вече красят елхата ти, а бонбонките ще бъдат за твоите внучета. Още веднъж светли и весели празници!

  11. #131

    Подразбиране

    Това е моята прекрасна изненада от Душкова, всичко е просто с-т-р-а-х-о-т-н-о! Благодаря ти
    IMAG1455.jpg
    IMAG1456.jpg

  12. #132

    Подразбиране

    И при мене дойде Дядо Коледа! Благодаря много Светле/ Светлана Петрова, за прекрасния подарък и хубави пожелания!Желая на теб и твоето семейство много здраве, късмет през новата година и много щастливи мигове! Весели празници!

    Прекрасно гобленче

  13. #133

    Подразбиране

    С малко закъснение и моята страхотна изненада вече е при мен... Благодаря ти di_di_b за прекрасните подаръци... Весели и щастливи празници на теб и твоето семейство...


  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    И аз днес си взех пратката Много благодаря на Нина (nikaaa73), за торбата пълна с чудесни изненади и за милото пожелание в картичката. А топката вече е на елхата Весели празници!
    Лора, много се радвам, че съм успяла да те изненадам приятно... Весели и щастливи празници на теб и твоето семейство...

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от selma696 Виж мнение
    И при мене дойде Дядо Коледа! Благодаря много Светле/ Светлана Петрова, за прекрасния подарък и хубави пожелания!Желая на теб и твоето семейство много здраве, късмет през новата година и много щастливи мигове! Весели празници!

    Прекрасно гобленче
    Селма,щастлива съм, че успях да те зарадвам.Весели празници на теб и цялото ти семейство!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •