Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 156

Тема: Коледа 2018

  1. #136

    Подразбиране

    Ето, че на Игнажден и при мен пристигна Дядо Коледа и то чак от Силистра :-) Благодаря скъпа Вили (Vili_SS), за майсторски изработените подаръци, невероятно красиви са, и със сладичко ще се почерпим! И дано с късмет за "радост" да премина към новата 2019 година. Вили, на теб и семейството ти пожелавам от здраве да не се отървате, много късмет и за теб много време за любимото ни хоби!
    48419136_316404019215699_1594857644907036672_n.jpg48382871_339163460214168_5159227123839270912_n.jpg

  2. #137

    Подразбиране

    И аз си имам вече подарък
    От vili val4eva
    Весели празници на всички
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    И аз си имам вече подарък
    От vili val4eva
    Весели празници на всички
    Радвам се, че най-накрая си получи подаръка. От офиса на Еконт са го пратили в грешен офис. Весели празници.

  4. #139

    Подразбиране

    Дядо Коледа днес долетя и в моя дом с любезното съдействие на Ducky (Катерина Пашова). Кате, не мога да се нарадвам на прекрасните подаръци, които си сътворила за мен и моето семейство. Огромни благодарности и топли прегръдки. Весели празници ти пожелавам на теб и цялото ти семейство.


    Моето другарче също да очаква съобщение от пощальона, от вторник подаръчето му пътува към него.

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desito Виж мнение
    Ето, че на Игнажден и при мен пристигна Дядо Коледа и то чак от Силистра :-) Благодаря скъпа Вили (Vili_SS), за майсторски изработените подаръци, невероятно красиви са, и със сладичко ще се почерпим! И дано с късмет за "радост" да премина към новата 2019 година. Вили, на теб и семейството ти пожелавам от здраве да не се отървате, много късмет и за теб много време за любимото ни хоби!
    48419136_316404019215699_1594857644907036672_n.jpg48382871_339163460214168_5159227123839270912_n.jpg
    Деси, радвам се, че ти харесва подаръка. Весели празници, да сте живи и здрави цялото семейство. А на теб желая същото, повече време за любимото хоби!
    v_g_g@mail.bg

  6. #141

    Подразбиране

    И аз съм щастлива днес.Благодаря на Mynki за прекрасната ръкавичка,милите пожелания и сладките изкушения.Имам си и заготовки за коледни играчки.

    Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве и щастие.Весели празници и ползотворна Нова година!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #142

    Подразбиране

    Светлееее, моля те, обърни ръкавичката и снимай. Да я разгледам ♥
    Честито на всички до тук. Още мъничко изненадки остават и можем спокойно да посрещаме празниците ♥

  8. #143

    Подразбиране

    [QUOTE=Светла Петрова;552998]И аз съм щастлива днес.Благодаря на Mynki за прекрасната ръкавичка,милите пожелания и сладките изкушения.Имам си и заготовки за коледни играчки.

    Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве и щастие.Весели празници и ползотворна Нова година![

    Благодаря Светле!Радвам се,че ти харесва изненадата.Много се притеснявах за Дядо Мраз да не пристигне на парченца,но виждам,че е оцелял. Весели празници!

  9. #144

    Подразбиране

    Ето пристигна и при мен на този хубав празник Игнажден и първия ми подарък за Коледа от Селма(selma696). Благодаря ти мила, за прекрасните играчки - имам си една хубава голяма топка, едно мъничко кубче, чорапче, очарователна картичка и много сладки изкушения, а мислих си да съм на диета, няма как. Насладете се всички на тези прекрасности Пожелавам на теб и цялото ти семейство здраве, щастие и много любов през идните дни!!!
    Редактирано от Васе : 20.12.2018 в 21:04.

  10. #145

    Подразбиране

    И при мен дойде Дядо Коледа! Благодаря от сърце на Славка Григорова за подаръците , сладките искушения и хубавите пожелания ! Весели и щастливи празници на теб и цялото ти семейство ! URL=http://i-fotki.info/24/dcf6d58d9addf3000e2d283bf461f0244d4e26327992086.jp g.html][/URL]

  11. #146

    Подразбиране

    И при мен дойде Дядо Коледа! Благодаря много на Силвия/sissak/, за прекрасния подарък и хубави пожелания! Козметичката е супер,с перфектна изработка,картичка с много мили пожелания,кутия с много вкусни бисквитки и к-т за направа на ключодържател.Задължително ще го направя!Желая на теб и твоето семейство много здраве, късмет през Новата година и много щастливи мигове! Весели празници!

    Редактирано от tamida : 20.12.2018 в 22:19.

  12. #147

    Подразбиране

    Момичета ,поздравления на всички за чудесните подаръци! Весели празници!

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    И при мен дойде Дядо Коледа! Благодаря много на Силвия/sissak/, за прекрасния подарък и хубави пожелания! Козметичката е супер,с перфектна изработка,картичка с много мили пожелания,кутия с много вкусни бисквитки и к-т за направа на ключодържател.Задължително ще го направя!Желая на теб и твоето семейство много здраве, късмет през Новата година и много щастливи мигове! Весели празници!

    Отдъхнах си, пристигна на време.
    С пожелания за здраве, щастие и светли празници.

  14. #149

    Подразбиране

    Добро утро! Вчера на Игнажден играта ни приключи. Момичета, изработили сте прекрасни неща! В бродериите се вижда колко много сме се развили и как новото е навлязло и при нас! Темичката ни е пълна с позитивност и приятни емоции! Пожелавам ви весели празници и много обич около вас! Благодаря на всички за прекрасната игра♥♥♥

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    И ние благодарим за всички положителни емоции!Весели празници на всички!Много здраве,щастие,усмивки и повече време за любимото занимание!
    И до нови срещи в 8-мо мартенската игра!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •