Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Показване на 151 до 156 от 156

Тема: Коледа 2018

  1. #151

    Подразбиране

    Благодаря на Дида за организацията,все на някъде някой ще се намери да пътува...тюх бреее!Чакаме Осмомартенската,така ли...да почваме тогава отсега!Шегата настрана,но много ми харесаха работите на всички,коя от коя по-хубави!Мерси за компанията!

  2. #152

    Подразбиране

    Момичета, весели празници на всички! Играта беше чудесна, с нетърпение чакаме следващата!

  3. #153

    Подразбиране

    Весели празници на всички. Да сте живи и здрави и повече свободно време да имате за любимото хоби
    v_g_g@mail.bg

  4. #154

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Добро утро! Вчера на Игнажден играта ни приключи. Момичета, изработили сте прекрасни неща! В бродериите се вижда колко много сме се развили и как новото е навлязло и при нас! Темичката ни е пълна с позитивност и приятни емоции! Пожелавам ви весели празници и много обич около вас! Благодаря на всички за прекрасната игра♥♥♥
    Благодаря, Диди, за прекрасната игра, сега чакаме осмомартенската и.. втория сезон на "Британия"

  5. #155

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Ето пристигна и при мен на този хубав празник Игнажден и първия ми подарък за Коледа от Селма(selma696). Благодаря ти мила, за прекрасните играчки - имам си една хубава голяма топка, едно мъничко кубче, чорапче, очарователна картичка и много сладки изкушения, а мислих си да съм на диета, няма как. Насладете се всички на тези прекрасности Пожелавам на теб и цялото ти семейство здраве, щастие и много любов през идните дни!!!
    Честита Коледа! Радвам се, че ти е харесал подаръка! Весело посрещане на 2019г.!

  6. #156

    Подразбиране

    Реклама:
    Честита Коледа! Бъдете здрави и много щастливи!Весело посрещане на 2019г.

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •