Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 126
  1. #106

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение



    Прекръсният ми подарък от Маги Ставрозова. Кутията е уникална , в любимият ми лилав нюанс !Благодаря, ти , мила за всичко !
    Юра, много се радвам, че ти е харесала кутията. Лилаво то беше любов от пръв поглед

    ♥️

  2. #107

    Подразбиране

    Не знам как точно да го кажа, за това направо-дала съм грешен адрес на Светлето. Сбъркала съм си номера.
    Извинявам се на дамата, която ми е изпратила изненада, някой да знае как се процедира?
    ..... това само на мен може да се случи...

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Не знам как точно да го кажа, за това направо-дала съм грешен адрес на Светлето. Сбъркала съм си номера.
    Извинявам се на дамата, която ми е изпратила изненада, някой да знае как се процедира?
    ..... това само на мен може да се случи...
    Нали града и улицата не сте си объркали ? Отивате в пощата и си изяснявате ситуацията...или ако е разнесен отивате на адреса и си го търсите там.

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Нали града и улицата не сте си объркали ? Отивате в пощата и си изяснявате ситуацията...или ако е разнесен отивате на адреса и си го търсите там.
    Опазил ме Бог, чак до там не съм се забъркала

  5. #110

    Подразбиране

    Подаръците вече са при мен
    Дари, тефтерчето е просто уникално, за пръв път имам подарък с моето име, огромно благодаря и за търпението
    1.jpg
    2.jpg
    Имам си и рецепта за щастие
    От вълнение забравих да уточня, че подаръкът ми е от Mynki
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Стуто : 06.03.2019 в 09:57.

  6. #111

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Подаръците вече са при мен
    Дари, тефтерчето е просто уникално, за пръв път имам подарък с моето име, огромно благодаря и за търпението
    1.jpg
    2.jpg
    Имам си и рецепта за щастие
    От вълнение забравих да уточня, че подаръкът ми е от Mynki

  7. #112

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Подаръците вече са при мен
    Дари, тефтерчето е просто уникално, за пръв път имам подарък с моето име, огромно благодаря и за търпението
    1.jpg
    2.jpg
    Имам си и рецепта за щастие
    От вълнение забравих да уточня, че подаръкът ми е от Mynki
    Всичко е добре,когато свършва добре.Радвам се,Танче,че тефтерчето ти харесва. Много идеи имаше,докато се получи този резултат. Да си го ползваш със здраве.

  8. #113

    Подразбиране

    И аз взех днес моя подарък.
    Много благодаря на Лора Каменова за подаръка.
    v_g_g@mail.bg

  9. #114

    Подразбиране

    И аз получих подарък от Вили Валчева! Вили, много ти благодаря за прекрасната картичка, за любимите ми бонбони, които веднага отворих и всички сладко си хапнахме. А също така и за прекрасното избродирано цвете, което е с много интересно оформление. Вече е закачено над бюрото ми Пожелавам ти прекрасен празник, който да бъде изпълнен с много любов, усмивки и прекрасни моменти.


  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    И аз получих подарък от Вили Валчева! Вили, много ти благодаря за прекрасната картичка, за любимите ми бонбони, които веднага отворих и всички сладко си хапнахме. А също така и за прекрасното избродирано цвете, което е с много интересно оформление. Вече е закачено над бюрото ми Пожелавам ти прекрасен празник, който да бъде изпълнен с много любов, усмивки и прекрасни моменти.

    Щастлива съм, че съм те зарадвала! Още веднъж честит празник!

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    Щастлива съм, че съм те зарадвала! Още веднъж честит празник!

  12. #117

    Подразбиране

    аз също съм си получила моя подарък, но моята сестра ме е научила на търпение и ми е заръчала да си отварям подаръците на самия ден, та аз като най-лудата от всички вас утре ще си отворя моя от Виолета Георгиева
    http://prikachi.com/images.php?images/623/9518623K.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #118

    Подразбиране

    Със риск да ми излезе име като "висяща" на компютъра,ще изпълня молбата на Вилито Душкова,която е много ангажирана с други дейности, и ще кача снимка на прекрасния подарък,който е получила днес от Корсалинда!С хиляди благодарности за такава красива вещ..няколко...и подсладител,който вече е отворен и похапнат...53165015_275366113378468_6887527740480684032_n.jpg53343553_2201912113455644_6288806924301369344_n.jpg

  14. #119

    Подразбиране

    Честито на всички,получили изненадите от своите виртуални и не само приятели!
    Пожелавам ви весел празник!Бъдете здрави,щастливи и продължавайте да творите красота, с която да радвате не само вас,но и близките ви хора!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Мило другарче благодаря за прекрасния подарък Сутринта ми започна сладко, сладко... Чакането си заслужаваше
    http://prikachi.com/images.php?images/214/9519214V.jpg

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •