Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 126
  1. #76

    Подразбиране

    Сигурно сте виждали тази снимка:

    Е, сега съм по-усмихната, защото Васето е моето другарче


  2. #77

    Подразбиране

    И аз си имам подарък. Благодаря на Даниела (di_di_b). За съжаление съм на работа и ще мога да го видя след като се прибера. Тогава ще кача и снимки. Моето другарче ще трябва да почака, защото ще си изпратя подаръка на 05.03. Все пак е осмомартенска играта.

  3. #78

    Подразбиране

    Мишел...пише ИЗВЪН ИГРАТА...Ами играта??Но,както и да е!Я вижте кой си е "вадил" очите заради мене...
    52998024_385265525602209_659776121344098304_n.jpg53347690_2352340254800237_5888233170192564224_n.jpgСтоянка Симеонова!Пак ми е на късмет!Трогната съм от такъв подарък,нямам нищо подобно,а и не виждам да си направя!Премного благодаря за всичко и оставам длъжница!

  4. #79

    Подразбиране

    Естествено в бързотиите не написах,Стоянка,това е СТУТО!

  5. #80

    Подразбиране

    Васе благодаря, благодаря!
    Усмихна денят ми, предизвика празнично настроение, което ще ме държи и зарежда не само до 8-ми март, а и дълго след това.

    Благодаря за милите пожелания, които ще запазя само за себе си, за съвършения начин по който подслади сетивата ми. За ювелирната картичка, за страхотната бродерия, за бонбонената мартеничка и за всеки един бонбон поотделно.
    Подслади живота ми по невъобразимо приятен начин



    Сега отивам да диря рецепта за станимашки сармички, че да правят компания на елемента с надпис "Извън играта"...
    Редактирано от Michelle : 01.03.2019 в 17:28.

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Мишел...пише ИЗВЪН ИГРАТА...Ами играта??Но,както и да е!Я вижте кой си е "вадил" очите заради мене...
    52998024_385265525602209_659776121344098304_n.jpg53347690_2352340254800237_5888233170192564224_n.jpgСтоянка Симеонова!Пак ми е на късмет!Трогната съм от такъв подарък,нямам нищо подобно,а и не виждам да си направя!Премного благодаря за всичко и оставам длъжница!
    Има, има много за показване

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Естествено в бързотиите не написах,Стоянка,това е СТУТО!
    С ръка на сърцето признавам, че двама души го шихме-и на мен ми беше сефте, че и не виждам, ама така да ми хареса модела, та с една колежка го ушихме, а за сглобяването помогна Роси от "Да творим заедно"
    Да си го носиш със здраве

  8. #83

    Подразбиране

    ....И ще го сложа и ще се изфукам,бъди сигурна!И какво сега...много трябва да почерпя!Живот и здраве наесен!
    Мишел,туфельката е страхотна!А за сърмичките не ми напомняй,че още се чудя как успяха да агитират такова количество сърмички да свият за нас..че много бяхме в Асеновград,не е шега работа!Ай наздраве тогава!!

  9. #84

    Подразбиране

    Оттново благодаря ти Дани за красивата картичка, чудесните пожелания, мартеничките и сладките изкушения! Весел празник на всички. Ето и обещанaта снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #85

    Подразбиране

    И аз съм щастлива днес.
    Изсипа се рог на изобилието при мен! Благодаря много,много на Юра за всичко изработено за моя празник.
    Общ план

    И ако си мислите,че кутийката е празна мнооооого се лъжете.В нея беше всичко това
    и прасенцето за настоящата година

    Благодаря и за милите пожелания,Юра.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #86

    Подразбиране

    И-хааа!какви хубави неща си имаме всички,вече ми е празнично!

  12. #87

    Подразбиране

    Светле, бъди здрава и щастлива! Панделката на мартеничката ми е паднала но се надявам че е в Бургас при теб.

  13. #88

    Подразбиране

    Брей, тук голяма красота. А аз днес имам имейл от Еконт да очаквам изненада утре, няма да мога да спя хихи, че знам само от кой град, но имам няколко възможности
    ������. Честита баба Марта на всички!

  14. #89

    Подразбиране

    Момичета,колко красоти има в тази игра,браво на всички! Честита Баба Марта!

  15. #90

    Lightbulb

    Реклама:
    И аз днес получих пратка! Български пощи ми я доставиха директно до офиса и е пътувала чааак от Бургас А самата пратка всъщност е бонбон пълен с малки изненади и наистина много ме зарадва.
    Благодаря на Дияна Карагьозова за чудесната картичка, сладките изкушения и красивата мартеничка. А за бижуто направо нямам думи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •