Резултати от анкета: Запитване

Гласували
35. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да ще ползвам хотел

21 60.00%
  • Не няма да ползвам хотел

14 40.00%
Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35

Подразбиране Анкета относно XII Национална среща София

Здравейте от Нас "Гобленарките на София", които с удоволствие ще бъдем домакини на ХII Национална среща, но имаме нужда от Вашето съдействие.
    Поради заетост на подходящите хотели, за желаните от нас дати и изискването на почти точен брой хора. Организаторите решихме да направим предварително записване с Анкета на желаещите да ползват хотел, като той ще е на ориентировачна цена - 1нощувка със закуска на човек в двойна стая между 65-70лв.
    Анкетата, ще има само информативен характер за организаторите и не задължава с нищо членовете на форума.
    Може да напишете и отговор в темата, защото не знам доколко се справих с анкетата.
    Редактирано от Poly Georgieva : 10.01.2019 в 23:55.

Подразбиране

Здравейте! Имам огромно желание да присъствам на тазгодишната среща в София. Но престоят ми ще бъде за няколко дни и затова намерението ми е да направя индивидуална резервация на хотел. Аз лично ще се радвам, ако е възможно, на малко повече инфо къде ще се провеждат мероприятията, за да се ориентирам кои хотели ще бъдат подходящи за престоя ми. Желая успех на организаторите.

Подразбиране

Ще ползвам хотел. Даже съм заявила отпуска
    muchinova_1968@abv.bg

Подразбиране

Здравейте! Аз живея в София и ще съм щастлива за първи път да присъствам на Национална среща на гобленарите. Хотел няма да ползвам.

Подразбиране

Аз, естеф и Душкова без хотел.

Подразбиране

Ние ще сме двама и ще ползваме хотел само ако сме на първи или втори етаж в другия случай ще моля за съдействие(относно локацията) на друго, близко, място за спане

Подразбиране

Надявам се да дойда, хотел- да, вероятно за двама(още ми е далече

Подразбиране

Ще ползвам хотел.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Подразбиране

Гласувах за хотел. Но все още не съм сигурна за идването ми. Надявам се да мога да дойда.
    virginian@abv.bg

КЮПУ-КЮПЮ

Подразбиране

Надявам се да дойда без хотел.

Подразбиране

Без хотел,от София съм!

Подразбиране

Реклама:
    Ако ще идвам,ще се ползва хотел-2 нощувки.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •