Резултати от анкета: Запитване

Гласували
32. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да ще ползвам хотел

19 59.38%
  • Не няма да ползвам хотел

13 40.63%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35

Подразбиране

Ще съм на хотел, най вероятно две нощувки.
    v_g_g@mail.bg

Подразбиране

Ще идвам задължително. Като видя в коя част на града е хотела - веднага ще кажа дали ще го ползвам.

Подразбиране

Цитат Първоначално написано от Елжана Виж мнение
    Здравейте! Имам огромно желание да присъствам на тазгодишната среща в София. Но престоят ми ще бъде за няколко дни и затова намерението ми е да направя индивидуална резервация на хотел. Аз лично ще се радвам, ако е възможно, на малко повече инфо къде ще се провеждат мероприятията, за да се ориентирам кои хотели ще бъдат подходящи за престоя ми. Желая успех на организаторите.
    Най-добре ще е да се настаниш там където ще е срещата.Пренасянето на изложбените гоблени си е трудоемко.Освен това ще губиш време да се придвижваш насам-натам,а на тези срещи времето лети.

Подразбиране

Цитат Първоначално написано от полинска Виж мнение
    Най-добре ще е да се настаниш там където ще е срещата.Пренасянето на изложбените гоблени си е трудоемко.Освен това ще губиш време да се придвижваш насам-натам,а на тези срещи времето лети.
    Тъй, тъй... Само да направя предварителната организация, че ние сме си малко тегави 😘🤣

Подразбиране

Няма да гласувам в анкетата защото от сега ми е трудно да определя. При тази цена на нощувката е възможно ако пътуваме с коли вечерта да се приберем - ще трябва да стиковаме мнение с момичетата от Пловдив. Ако групата реши с нощувка ще останем...Това за София.
    Ако е в Самоков или Боровец по-вероятно да се нощува.

Подразбиране

Живот и здраве ще дойда на срещата.Но цената е малко стряскаща за пенсионер.

Подразбиране

Присъствам винаги на срещите от Велико Търново досега,но за хотел не мога да преценя ,зависи в кой край на София е срещата,ако е трудно да достигна до роднини,предпочитам хотел,но само 1 нощувка,денят на срещата.

Подразбиране

Прочетох по-горе за Самоков и Боровец,ако е там без нощувка,почти сигурно,на 30 км е родната ми къща,все някакси ще се добера до нея!

Подразбиране

Аз и eva86 сме за хотел

Подразбиране

От името на Диди_Аксаково пиша,че ако дойде на срещата ще ползва 1 нощувка.

Подразбиране

Да, ще ползвам хотел

Подразбиране

Много ми е рано да се произнеса за 9 месеца напред, че съм с дете и болен вкъщи, но за сега хотел.

Подразбиране

Реклама:
    Без хотел за мен и valya.mladenova

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •