Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 19 от 19
  1. #16

    Подразбиране

    Така, записваме се плащаме , ноооо от април до октомври има шест месеца. Ако недай си боже нещо се случи и не може да присъстваш какво става с това капаро ? Или пък ако някой реши в последния момент да вземе придружител а не е платил ?

  2. #17

    Подразбиране

    На 1 Септемри се дава точен брой на на участниците към ръководството на хотела. След тази дата всеки отказал се дължи неустойка, както следва: 15 дни преди събитието -50%, 7дни- цялата внесена сума остава в полза на хотела. След 1 Септември няма да ни се пазят свободни стаи, ако участието е само за самото събитие в събота с вечеря са заплаща предварително, както всички.Нощувките ще се заплащат на място при пристигане на рецепциата на хотела. Тези суми са фиксирани в началото на съобщението, както са ни подадени от ръководството. Суми за нощавки предварително, няма да се събират .за двойно настаняване-43 лв., за тройно - 35 лв.
    Не знам как се е процедирало преди в организацията на това събитие, по отношение гост- придружител дошъл в последния момент, но мога да да попитам ръководството на хотела за такъв тип изключения, как се процедира и имат ли такава практика. Но мисля, че до 31 Август всеки ще е наясно с времето ,с което разполага за присъствие на срещата.
    Редактирано от вкящсь : 10.02.2019 в 07:57.

  3. #18

    Подразбиране

    Момичета, поздравявам ви с приетото домакинство за поредната 12 нац.среща! Но честно да ви кажа, малко несериозно ми звучи твърдението, че няма кой да ви посъветва, при положение,че до сега са се провели 11 такива срещи, от които една в София. А вие потърсихте ли някой за съвет евентуално, или поне за някаква информация относно органицацията? Напълно ви разбирам и влизам в положението ви. Пловдив и Варна най-добре могат да ви разберат, защото бяха първите и нямаше кого да питат и с кого да се посъветват, но всяка среща след първите две бяха от прекрасна по-прекрасна.
    Откровено да ви кажа, притеснявам се, най-вече за вас, че при така поставените условия поне над половината заявили участие ще го направят в последната седмица на крайният срок. Едва ли е имало среща, на която до последния момент да не са се правили промени, независимо какви, но най-често отписване. А при тези условия няма да са малко, които просто ще предпочетат да се откажат от срещата, отколкото да рискуват. Това е моето мнение. Не го приемайте като някаква критика, добронамерена съм и го споделям приятелски, ако поне с това мога да ви помогна по някакъв начин.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #19

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,
    Записването, ще започне от 1 април, но това не ви задължава с нищо. Предплатата, трябва да бъде преведена в рамките на 2седмици преди 31вгуст. Така, ще имате време да прецените заявката си за участие.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •