Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ами говорете с дизайнера в такъв случай, сигурно ще се съгласи да ви продаде само схема. Кражбата вече уточнихме защо, а "точно молитвата' - ще шиете и ще окачите нещо свято да закриля дома и семейството, а ще сте го откраднала, в това се изразява изумлението ми. И не, не съм ничия охрана. Ако бях, вашето запитване нямаше да е одобрено като пост. Изказала съм мнение, не държа да го харесвате.

  2. #2

    Подразбиране

    Какво означава "откраднала"? Вие защо сте "крали" безплатни схеми? Стари, нови..всичко се намира да се купи. Както аз съм давали луди пари за стари гоблени на скъпи фирми...намирайте и Вие, вместо да крадете...стари, нови, български или чужди дизайнери! С удоволствие бих си купила схемата от дизайнера. Просто панамата и и конците, както голяма част от схемата не са ми нужни.

  3. #3

    Подразбиране

    Координати някакви за връзка с дизайнерите на двата гоблени?

  4. #4

    Подразбиране

    Не съм имала намерение да ограбя когото и да било, Госпожо! Както казах, ако исках да шия този модел, едва ли би ми излязло по-евтино да си го комплектовам сама. Изказахте се твърде крайно по отношение на молбата ми,без да сте наясно с намеренията ми. С много чиста съвест бих си го окачила да закриля дома ми. Предполагам почитате празника на Баба Марта, например, и подарявате мартенички - голям грях според Библията. Всеки има право на своето мнение, да. Аз бих казала: Няма да се оправим, докато не се научим да се вглеждаме първо в себе си и да изслушваме най-малкото околните.

  5. #5

    Подразбиране

    Изобщо не и се обяснявай. Казано е : Не съди!
    Може би тази молитва не е подходяща за теб. Има схеми по фенг шуй, дърво на парите, късмет и други, доста по свежи от тази молитва. Ето пускам ти нещо
    Podkova.jpg
    С усмивка гледай напред, важно е да се бродира с желание.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •