Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 40
  1. #16

    Подразбиране

    Схемата на тази молитва никак не е сложна. Може би някой може да помогне с PM. На мен 30 лв. ми се виждат много, разбираемо е, че се търси безплатно, както и много други неща. След тези нападения и упреци то да ти се отшие

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Наистина ми се отщя. Целта ми бе да създам нещо уникално за дома на дъщеря ми, ползвайки една малка част от тези схеми. Ще си сътворя свой модел. Благодаря за подкрепата!

  4. #19

    Подразбиране

    Не съм имала намерение да ограбя когото и да било, Госпожо! Както казах, ако исках да шия този модел, едва ли би ми излязло по-евтино да си го комплектовам сама. Изказахте се твърде крайно по отношение на молбата ми,без да сте наясно с намеренията ми. С много чиста съвест бих си го окачила да закриля дома ми. Предполагам почитате празника на Баба Марта, например, и подарявате мартенички - голям грях според Библията. Всеки има право на своето мнение, да. Аз бих казала: Няма да се оправим, докато не се научим да се вглеждаме първо в себе си и да изслушваме най-малкото околните.

  5. #20

    Подразбиране

    Изобщо не и се обяснявай. Казано е : Не съди!
    Може би тази молитва не е подходяща за теб. Има схеми по фенг шуй, дърво на парите, късмет и други, доста по свежи от тази молитва. Ето пускам ти нещо
    Podkova.jpg
    С усмивка гледай напред, важно е да се бродира с желание.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от St3f Виж мнение
    Наистина ми се отщя. Целта ми бе да създам нещо уникално за дома на дъщеря ми, ползвайки една малка част от тези схеми. Ще си сътворя свой модел. Благодаря за подкрепата!
    Напоследък само чета, но сега ще пиша - наглостта Ви е безкрайна............
    Ако искате да създадете нещо уникално и не искате да плащате на автора, създайте си го сама и не се правете на ощипана и обидена госпожица. А ако не можете, харесайте си мотиви от нета, направете си труда да ги съчетаете и .....воала - имате си уникат.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stoika Виж мнение
    Здравейте.Някой може ли да помогне със схема на това сладурче?

    http://stoikaa.snimka.bg/other/goblen.166083.38935583
    312808-f5a51-61297366--ue40d2.jpg312808-7ffb6-61297358--uaf071.jpg312808-0a748-61297363--ub83e9.jpg312808-60be6-61297361--u82cdc.jpg

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    Отавна не съм писала, но...

    По принцип подкрепям закупуването на схеми и комплекти от дизайнера.Да той е вложил много работа и още повече талант, за да разработи даден модел.Трудът му заслужава да бъде заплатен.Но хайде да не се лъжем, всички тук, в това число и аз, ползваме копирани схеми от интернет.Схеми, които не са пуснати за свободно ползване от дизайнера им. Може би се вдигна повече шум, защото дизайнът е на български автор.
    Темата се обезмисля, ако при всяко запитване за схема, се скача на питащия с обвинения за кражба. Ами тя темата е такава и си съществува от години. Можеше да се обясни на дамата, че автор е Ани Йовева, да се дадът координати, пък тя да си пита нататък , схема ли иска, за да си прави сама цветовете или иска да плати на Ани, самата тя да и разработи вариант с исканите цветове....начини много.

  10. #25

    Подразбиране

    Здр, отново по въпроса за безплатните схеми. Предлагам всички възмутени, критикуващи и осъждащи да се замислят, че най-ограбеният и използваният автор е Леонардо да Винчи. Столетия наред го ползват и изкарват пари от неговите творби, то са гоблени, репродукции и т.н. Въпросната молитва е халтура (кич) в сравнение с неговите картини, та чак се чудя защо се вдигна толкоз шум. Човекът не е жив и няма как да ползва, но огромен брой хора го ползват и печелят. Т.е. справедливост няма -това първо, второ направи впечатление, че възмутените тук използвха обидни епитети и агресивен тон. Които е безгрешен да хвърля камъни, но с това автоматично съгрешава!

  11. #26

    Подразбиране

    Има един закон за авторското право, приложим е и у нас(изненадаааа).
    70 години след смъртта на автора могат да се ползват творбите му. Толкоз.

  12. #27

    Подразбиране

    Форумът последните години едва крета, а няколко непремерени поста му помагат да издъхне. Можехте да напишете ЛС на момичето защо не може да получи схемата и да запазите добрия тон, но наистина, нямаше да стане ясно колко сте знаещи, почтени и....невъздържани.

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Някой може ли да ми помогне с ключа????abe8acb8a5d331def56c926219e84135.jpg+

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от jozi Виж мнение
    Някой може ли да ми помогне с ключа????abe8acb8a5d331def56c926219e84135.jpg+
    Не знам дали тези знаци ще отговарят на схемата,която имате
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •