Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 144
  1. #31

    Подразбиране

    Е, много силен старт правиш в играта

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета,
    Спорни бодчета и ведро настроение в играта

    По всичко личи, че голяма конспирация около модела няма да има, но това не е причина да не се забавляваме

    Голямата точка е център на схемата. Моля, не го шийте

  3. #33

    Подразбиране

    Еха,ще си имаме пИперуди,а може би и цветенца
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #34

  5. #35

  6. #36

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Въпрос-при пълна смяна на цветовата гама,ламето и моката в същият цвят ли остават ?

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от feti78 Виж мнение
    Въпрос-при пълна смяна на цветовата гама,ламето и моката в същият цвят ли остават ?
    И на мен ми е любопитно, понеже ще шия паралелно второ гобленче с подбрани от мен по усет коренно различни гами и спретнах към тях един кафяв металик и металик бяло злато Мишел?

  10. #40

    Подразбиране

    А задължително ли бяла основа, че имам едно хубавко зеленко под ръка? Щом е разцвет трябва и цветенца да има. Притеснявам се да не стане циганейшън само. Аз уж имам усет, ама тука не знам каква ще я свърша, хахахах
    Редактирано от Tonito : 16.03.2019 в 16:59.

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Аз също съм готова с етап1 на нещо по-различно
    IMG_20190316_171132.jpg

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от feti78 Виж мнение
    Въпрос-при пълна смяна на цветовата гама,ламето и моката в същият цвят ли остават ?
    С малко закъснение...
    При пълна промяна:
    • Мока - може да замените с по-тъмен цвят сиво или черно
    • Ламе - от златно може да стане сребристо и дори цветно. А може да бъде и по-светъл цвят от избраната гама, без да е металик. Ще го шием в последен етап и ще можете да наложите и изберете перфектната комбинация

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tonito Виж мнение
    А задължително ли бяла основа, че имам едно хубавко зеленко под ръка? Щом е разцвет трябва и цветенца да има. Притеснявам се да не стане циганейшън само. Аз уж имам усет, ама тука не знам каква ще я свърша, хахахах
    Ако се запазят посочените цветове ... няма да е удачна комбинацията със зеленикава основа
    Въобще не мога да си го представя, а обикновено съм много склонна да правя шантави промени

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от keri Виж мнение
    И на мен ми е любопитно, понеже ще шия паралелно второ гобленче с подбрани от мен по усет коренно различни гами и спретнах към тях един кафяв металик и металик бяло злато Мишел?
    Кери, направо нямам търпение да видя как ще грейне вторият вариант.

    За ламе - може би сребристо
    Но сред няколко етапа много ясно ще си проличи какво може да се използва. И аз ще се опитам да предложа, но на по-късен етап.

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •